Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyar pasinak hol kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar pasinak hol kéne próbálkoznia?

Figyelt kérdés

itthon értelmetlen elviszik a romák,négerek,arabok , kinaiak

a csajokat ,próbáltam én mindent mégse tetszetem nekik ki is gyúrtam magam akkor se mert magyar vagyok .

el akkarom hagyni ezt az országot úgy is hova kéne menni szerintetek


23f



2014. aug. 4. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szépen néznénk ki, ha minden magyar nőt elvinnének :D Lehet csak rossz környéken laksz.
2014. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Baromság:D
2014. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Csak az elől viszik el, aki elől el lehet :-P :-D
2014. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szaúd-Arábiába kell menned. Az ottani nők szeretnek külföldiekkel házasodni, így magyarokkal is.

Olvass utána!

2014. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
"próbáltam én mindent mégse tetszetem nekik ki is gyúrtam magam" - Eleve itt a probléma... Elég sekélyes felfogás, a kigyúrom magam asztán akkor mindenki hasra fog nekem esni felfogás. (De tartózkodj a Cam008 féle "én vagyok az isten" hozzáállástól is, az sem sokkal jobb)
2014. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nigériába menj ott megismerheted miss ebolát
2014. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz, hogy az idegen ország nyelvén se írj majd helyesen, az nem menő. Egyébként idegen országban is vannak "külföldiek", ráadásul ott ők vannak hazai pályán, erre gondoltál már?
2014. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Xenophilius:

Sehol nem írtam, hogy én vagyok az Isten, úgyhogy légyszi ne írd úgy, mintha tőlem idézted volna! Kösz! Ha neked ez jött le, akkor viszont az Istenképeddel van gond :-P ... én csak tényeket írok mindig ;-)

2014. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
kérdező, te is debreceni vagy? mert én csak debrecenben láttam eddig ezt, hogy a négerek, arabok, kínaik, cigányok nagyon bejönnek a lányoknak, erre felé valamiért a fiatal lányok különösen nyitottak a külföldi vagy más fajba tartozó alakok felé
2014. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
pesti vagyok de vidéen is megfordulok sokszor ez van
2014. aug. 4. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!