Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Csak olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csak olyan lánnyal tudtok kapcsolatot elképzelni akivel le is feküdnétek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
neked olyan egy kapcsolat h nem fekszel le a fiúval?:DDD
2014. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kerida ***** válasza:

Mert mit szeretnél egy kapcsolatban, hogy álló nap csak nézzék egymást? :O


Amúgy aszexuális pasik biztos.

2014. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En pld nem 27/f
2014. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát egy idő után igen, ahogy a lány szeretné, de kifejtenéd bővebben te hogy gondoltad ezt a kérdést?
2014. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

igen

különben mi értelme lenne?

2014. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én se értem a kérdést :D
2014. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Tisztázzunk valamit...bármennyire is tagadja az emberiség egy része,a szex egyedülállóan az a dolog az életünkben ami részben ÖSZTÖN. (+nem is egészséges,ha hosszútávon nem él szexuális életet az ember,de most erre nem térnék ki) Szóval egy idő után úgyis jelentkeznek a hiány tünetei,ez problémákat szül,a problémák pedig balhékat...a szerelem sok mindenre képes de nem hinném,hogy erre minden második ember képes lenne. Egyébként meg egy kapcsolat így teljes: kiegyensúlyozott harmónia,nyugodság,boldogság és szex. Nem tökéletes,mert olyan nincs...


25/F

2014. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudok elképzelni egy párkapcsolatot szex nélkül konkrétan mit akarsz egy ilyen kapcsolattól? Netán okleveles apáca akarsz lenni vagy egy barátot akarsz magad mellé extrákkal? :D
2014. aug. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szerintem felreertettek paran a kerdest,mert ugy ertettem, hogy csak olyan valakivel tudnatok jarni,akivel szivesen lefekudnetek? tehat ha nem vonz kulsore, akkor nem is tudnatok elkepzelni a kapcsolatot a masikkal?
2014. aug. 4. 19:47
 10/11 anonim ***** válasza:
figyelj...szerintem akinek az ember megszereti a belsőjét szerelemből, annak a külseje is tetszeni fog és vonzani is fogja .. szóval..
2014. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!