Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem itt egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem itt egy lánnyal, akit annyira megszerettem, hogy szerintem szerelmes vagyok belé, (? )

Figyelt kérdés

de nemrég mégis elkezdett tőlem távolodni, majd semmit sem szólt, amikor tesztként bedobtam neki, hogy nem írok többet és békén hagyom.


Egyébként hosszú órákon át társalogtunk minden nap, nagyon egy rugóra jár az agyunk. Mikrofonon is beszéltünk napi szinten, telefonszámot is cseréltünk, már a találkozó napja is megvolt. Aztán 1 hete teljesen megváltozott. Úgy érzem, hogy én mondtam neki valami olyat, aminek a hatására kiábrándult belőlem, csak azt nem tudom, hogy mit.


Előtte éjszakába nyúlóan beszélgettünk úgy, hogy másnap reggel 6-kor kelt. Folyamatosan mondta, hogy milyen jó lenne, ha ott lennék mellette.

Most viszont pár napja már el sem köszönt, amikor elment aludni. Alig válaszolgatott, teljesen passzív lett.


Hosszú évekig depressziós voltam, amiből nem rég sikerült kijönnöm. Most viszont úgy érzem, hogy megint kezdek visszacsúszni, mióta nem beszélünk. Nincs olyan perce a napnak, amikor ne gondolnék rá. Nagyon bánt a dolog, hogy valószínűleg én rontottam el valamit.


Ti mit tennétek?


2014. aug. 4. 19:36
 1/1 Kerida ***** válasza:

Hát

1. nem biztos, hogy te rontottad el a dolgokat. Lehet nem olyan vagy nem az akinek mondja magát. És ezért fél az igazság pillanatától. ?


2. lehet tényleg te rontottál el valamit, de arra rá lehet kérdezni


3. olyan most az életritmusa, hogy nem tudja felvenni a fonalat.


Én erre a 3-ra tippelnék.

2014. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!