Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen típusú pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Légyszi a korotokat is írjátok le
2014. aug. 5. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Sportos, laza, gazdag..21L
2014. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
79%
Az számít nekik kigyúrt legyél,meg nagyvagány menő gazdag csávó ahogy egyes írta kicsit kultúráltabb formában.
2014. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

185 feletti, izmos, nem hófehér bőrű, sötét hajú, borostás, rövid frizurás, vicces, kedves, udvarias, ambíciózus, hűséges, őszinte

17/l

2014. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, csak vicceltem, mindegy milyen tipusu, csak az a lényeg jól kijöjjünk egymással. Régebben a barna hajú fiúk tetszettek, de mindig szőkés srácokkal járok, tehát még ez sem mérvadó.
2014. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kicsit vékonyabbak egy kis izommal (de azért nálam ne legyen vékonyabb... bár az nem nehéz), kb 5 centivel legyen magasabb, hajszín, szemszín mindegy.
2014. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazából külsővel kapcsolatban nincsenek kikötéseim, de a nagy szakáll eléggé bejön. Amúgy meg a kicsit elvont, érdekes embereket szeretem, akiket érdeklek én is, mint ember, és hasonló a felfogása az enyémhez. Akivel beszélgethetek sokat, rajzolgatnánk, főzőcskéznénk, ilyesmi:)

16L

2014. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én alacsony vagyok, 161 centi, és valahogy akármennyire is tagadtam, mindig is magasabb pasik jöttek be... úgy 183 körül. 180 alatt és 190 fölött már viszont rosszul érzem magam.

Amit így tapasztalatból mondok hogy mindig is a vékony srácok jöttek be, az nem csúnya szerintem, ha kifejezetten vékony. Mondjuk az ilyen piszkafa láb meg kéz nagyon gáz tud lenni, mert hülyén néz ki mellettem, ugyanis én a picit talán husisabb kategóriába tartozom.

Alapvetően a haj és szemszín nagyjából mindegy, bár eddig csak szőkésbarna hajú, barna szemű fiúkkal jártam. Egyedül a szőke hajtól és a kék szemektől kapok herótot, szerintem nagyon rosszul néz ki. :(

A pici pocit meg kifejezetten szexinek tartom, és azért a minimálisabb izommal rendelkező kar sem hátrány. Legyenek ápolt, nagy kezei. A szőrökkel kritikus vagyok, de az beszélgetés kérdése csak...

Hmmm belsőre meg... a szem a lélek tükre. A szerény fiúkat szeretem egyedül. Nem a félénk nyommerekre gondolok, hanem azokra a céltudatos fiúkra, akik sosem ájulnak el saját maguktól. Ez a legfontosabb... Lehet valami akármilyen szívdöglesztő... Ja, és még egy, hogy tisztelje mindenki érzéseit. Meg... ne függjön a pénztől, legyen kreatív és spontán. Ilyen a tökéletes pasi...:)

18/L

2015. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem a barátom. külsőre igazából nekem tök mindegy h néz ki, fogjon meg benne valami, de minél sötétebb a haj és a szem annál jobb. :D valamiért a szőkéket nem kedvelem. a jelenlegi barátom zöld szemű, barna hajú. egyetlen kritérium h a husis, mackós testalkattól felfele már nem tetszik. belsőre legyen megbízható, tudja kimutatni az érzéseit, érzelmeit, mellette nőnek érezzem magam. ne szégyelljen senki előtt, akarjon vmit az élettől.legyen gondoskodó, ne csak az ő gondolatai tervei legyenek előtérben. támogasson abban amit szeretnék és ő is jónak lát. nem utolsó sorban és jómódú családból származok nem hátrány ha a partnerem anyagilag nem úgy áll ahogy a szüleim, de ne használja ezt ki, ne mi tartsuk el. volt erre példa.. 19L
2015. febr. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Külsőre két típust kedvelek,az egyik a tipikus skandináv férfi a másik a távol-keleti srácok.

168cm vagyok,úgyhogy azért 175cm+ legyen,közepesen izmos testalkat,csak ne legyen duci.

Belsőleg pedig hasonlítson hozzám:megértő,nem nyomul hanem hagyja hogy éljem az életem,kreatív,vicces,és legyen benne valami különleges ;)

Amúgy valaki árulja már el nekem hogy a 160 körüli alacsony lanyoknak miért kell 2 méteres pasi?!

15L

2015. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!