Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy csaj és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy csaj és egy pasi között (ha mondjuk a csaj a 20-as éveiben jár) mennyi lehet maximum a korkülönbség és miért?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm 20 éves (lány) és egy 31 éves pasija van, és a szülei nagyon nem nézték ezt jó szemmel.

Na de vajon miért? Pedig talán az idősebb pasik már nem játszadoznak.

Nektek erről mi a véleményetek?


2014. aug. 7. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
nálam max 10 év.
2014. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazad van, alig ismerek olyan 30-as pasit aki nem csak a sex miatt jön össze 20 éves csajjal
2014. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nálam a 70 is oké, ha van pénze, akkor pedig millió oka van arra, hogy szeressem, ha értitek, hogy értem ^^
2014. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2: ez bizony igaz a 20 évesekre is. Egy kezemen meg tudtam számolni koleszos éveimben, hogy a környezetemben hányan jöttek össze szerelemből a barátnőjükkel, és hányan azért, mert d*gni akartak.


Kérdező: mert menő a felszínesség és előítéletesség.

Mert egyszerűbb egy szám alapján megítélni valakit, mint megismerni a személyiségét. És mert egyszerűbb előítéletek alapján véleményt alkotni, mint a tények alapján. Mert ugye rengeteg előítélet terjeng az idősebbekkel kapcsolatban, és egy-két kirívó elrettentő példa alapján szeretnek az emberek általánosítani.


Én azt mondom, hogy 10 év az még simán belefér. Vannak ennél sokkal meghatározóbb dolgok két ember kapcsolatában.

2014. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a férfi normálisan és kedvesen viselkedik, érett a párkapcsolatnak, akkor a lány azt csinál amit akar és nincs beleszólása senkinek. 20 évesen már nem kisgyerek, hogy a szűlők babausgassák és tiltsanak el előle mindent.
2014. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10 év az teljesen normális, ráadásul ő már bőven felnőtt.
2014. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De hülyék a szülei! Inkább lenne a csaj egy kis nyámnyila nyomi 20 éves fiúval?!

Teljesen korrekt a 10 év körüli korkülönbség.

2014. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20 onévesen ez már jó
2014. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Természetes mindenkinek joga 20évesen ezt eldönteni.Jó érzéssel 10év úgy belefér.De mondjuk én nem szerettem volna ha a pasímat az apámnak nézik.Ha komolyra fordul a dolog késöbb a gyerekemnek se mondja az óvodában senki hogy itt a nagypapád pedig csak az apa jött.Az más ha kitartott feleség akar valaki lenni függeni egy idős úr szeszélyeitől pénztárcájától .Ebben az esetben a szám végtelen.Mondjuk egy ilyen hölgy keressen olyat akinek kevés egészsége van nincs gyereke és csak addig él eskűvő után míg a végrendelet felesége javára megírja.
2021. okt. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!