Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek sok egyéjszakás kalandj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek sok egyéjszakás kalandja volt, majd nem fog kelleni komolyan a férfiaknak? Ez csak szerintem hülyeség?

Figyelt kérdés
Elismerem hogy kis falvakban ez így lehet ahol mindenki ismer mindenkit. De egy átlagos méretű városban vagy Pesten, nem sok a valószínűsége hogy ismerkedek egy sráccal és megtudja hogy előtte kikkel feküdtem le, honnan tudná? Ha meg szóba kerül a téma nyilván csak azt a számot mondom meg neki, ami a komoly kapcsolatokból jött ösze. Mit számít hogy anno 15-18 éves korom közt volt pár részeg egyéjszakás kalandom, amit másnap már el is felejtettem. Azóta felnőttem és már nem vonz az ilyesmi. Egy férfi a mostani énemre kíváncsi, nem arra hogy kislányként milyen hülye voltam. Nem?
2014. aug. 8. 23:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
De
2014. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Van akit nem érdekelne, van akit zavarna.
2014. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
6%

Nekem sok volt, és volt 3 komoly kapcsolatom is. Egyáltalán nem zavarta őket, egy értelmes embert nem zavar az ilyesmi. Bár vidékieket nem ismerek, csak budapestiekkel jártam (én is az vagyok). Egy faluban ez biztosan probléma, és ha itt olvasod ezt, akkor azt 1. vidékiek írják 2. féltékenyek 3. trollkodnak 4. buták.:)


L

2014. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Igaz. Mondjuk én őszinte vagyok, én is csináltam hülyeséget.
2014. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Fél város lesz a lyuktestvérem?háááááááát...
2014. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Nem baj az én szomszédasszonyom még 50 évesen is eljár a kandúrjaihoz,ha kifogsz egy papucsot el tudsz mellette járni pasizni.
2014. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

Ha hülye voltál ne keress kifogásokat meg ne azzal győzd meg magad hogy akik mindenáron kefélni akarnak azok most majd meggyőznek arról hogy amit tettél az helyes.


Ha nem voltál egy elég összeszedett ember ahhoz hogy annó amikor hülye kislány voltál megoldd a saját gondjaidat, rendezd a saját lelki szemetedet, és hogy a szórakozásodat meg az időd kitöltését értelmesebben használd ki mint azt hogy lécről lécre pattogtál, akkor vállald fel a döntéseidet amiket hoztál, még ha azok rosszak is.


Fogadd el, ringyó vagy. Ne bújj el előle, kezeld.


Utálom amikor az emberek azzal érvelnek hogy "dehát senki nem tökéletes", persze hogy nem az, miért is lenne bárki az ha a tökéletlenséget el lehet intézni egy rohadt mondattal?!

2014. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%

"Egy faluban ez biztosan probléma, és ha itt olvasod ezt, akkor azt 1. vidékiek írják 2. féltékenyek 3. trollkodnak 4. buták.:)"


És te vagy a legbutább. És még reklámozod is mekkora r..anc vagy, és ostoba mint a tök! :D

2014. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
nem akarok egy olyan lánnyal lenni, akit egy csomóan dugtam "csak úgy". ha rendes kapcsolatai voltak, az más.
2014. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Néhány egyéjszakás kaland fiatalabb korban az értelmesebb, intelligensebb felnőtt férfiakat nem szokta általában zavarni. Aki meg nem ez a kategória, tökmindegy mit gondol szerintem.
2014. aug. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!