Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki csajozós tanfolyamon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki csajozós tanfolyamon részt venni? Férfiasságot ilyen helyeken tanulni?

Figyelt kérdés

Aki vett már rész ilyenen annak mi a tapasztalata?

Lányok,nők mi a véleményetek erről?

Lehet valaki férfiasabb attól amit ilyen tanfolyamon tanulhat vagy ha nincs meg benne akkor ettől nem is lesz?

Na, de akkor hogy tehet szert rá?


Aki így próbál meg ismerkedni tanulni az a szemetekben milyen pasi?

Hol itt az eredetiség?



2014. aug. 9. 00:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem önbizalom kellene neked inkább.
2014. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ebbe semmi eredetiség nincs. Bemutatják, hogy mi kell egy pláz.@pinán@k, ők akik meg oktatnak beszedik erre a pénzt. Igen sok a hülye aki ezt beveszi. De az a legszánalmasabb aki erre el is megy. Aki meg ezt oktatja az egy akasztásra méltó ember.
2014. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

PUA szakkör az ilyen pszeudointellektuális baromság, ne vedd 100% komolyan amit mondanak, viszont ha tényleg csajozáshoz akarsz tippeket szerintem tudnak segíteni neked, meg talán rámutatnak hogy mi is "feladatod" a világban mint férfi.


Én a helyedbe nem foglalkoznék azzal ki mit mondd, ha nem túl drága menj el, csak kussolj róla.

Ártani biztos nem fog. HA senki nem tud róla legalábbis.

2014. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ilyen tanfolyamokon nem férfiasságra tanítanak, hanem baromságokra amikkel buta, könnyen megtéveszthető lányokat szedhetsz fel, mindezt természetesen egy rakás pénzért.
2014. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha meghallgatja az ember nála tapasztltabbak véleményét, tanácsait, az csak előny. Nem hinném, hogy hátrány lenne, ha valaki képzi magát.
2014. aug. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Inkabb tudod mire menj? Tarsastáncolni.


Én is elég balf..sz voltam régebben csajok terén de a tánc révén megtanultam közeledni hozzájuk,nem izgulni a közelükben,kommunikálni velük. Nagy előny ha fel tudod kérni tancolni nem csak álldogállsz mint egy kuka. Megtanultam egy-két akrobatikusabb és erotikusabb figurát amivel bulikban nagy sikert arattam.

Nem mellesleg kiváló kiegészítő edzés és jól formalja a vadlit.


És egy PUA-tábor arából vagy 2 ÉVIG tudsz jarni táncra..


20/F

2014. aug. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ennél gázabb nincs, ha egy ilyen PUA-tanfolyam keretében szólítana meg valaki, kiszúrnám a gyomrát a tekintetemmel.
2014. aug. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát önbizalmam tényleg nincs.

Pénzem sincs rá, meg tőlem elég messze oktatnak ilyesmit.

Kuka vagyok a lányok körében. Iga férfi társaságban is.

Nagyobb kérdés, hogy ha valami nincs meg benn(férfiasság)akkor azt, hogy lehet a felszínre hozni? Hiszen hiányzik.

Vagy megszerezni. Esetleg el kell könyvelni,hogy egyesek bénának születtek és érjék be ennyivel?


Odaírnátok mely becses nemet képviselitek?

2014. aug. 9. 16:17
 9/15 anonim ***** válasza:
osztom az elsőt!
2014. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Hanariko ***** válasza:
Nem tudom férfiasságot hogyan lehet szerezni, de én lányként sokáig az hittem (főleg tinikoromban persze) hogy hű de ronda vagyok, nem csoda, hogy senkinek se kellek. De aztán valahogy rájöttem hogy hé, én is ember vagyok. És igenis értékes. Persze senkinek nem esik jól a kiközösítés, csúfolás, vagy ha csak azt látja hogy mindenki más milyen férfias (esetemben nőies^^). Szóval valahogy jöjj rá, hogy benned is vannak értékek, Te is épp annyit érsz, mint bárki más. És gyakorolj, szerezz esetleg egy jó fej lány barátot, aki elmondja milyenek a normális lányok, mit szeretnek. Persze az sem készpénz, a normálisak között is mindenki mást szeret. (több vagy kevesebb romantika pl.)
2014. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!