Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ri**ncnak lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ri**ncnak lenni? Annyira nem értem mi a bban a jó ha minden héten más pasija van egy lánynak és már 12 évesen elveszni a szüzességét?

Figyelt kérdés
De ugyanez a hejzet a fiúkkal miért jó ha minden héten uj csajuk van?

2014. aug. 9. 13:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőlük
2014. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Dugni jó. Új embereket megismerni jó. stb.


Mindenkinek más az értékrendje, hangulata, sőt életszakaszonként is változhat.


Nekem pl. 3 évig tartós kapcsolatom volt, együtt is éltünk. Előtte csak ismerkedések voltak, de nem mentem bele semmilyen kapcsolatba.


Most sincs minden héten új barátnőm, de úgy általánosságban szívesebben járok ismerkedni, fontos most, hogy új emberekkel találkozzak. Így olykor-olykor becsúszik egy-két kaland. Meg hát, van ami többnek indul, csak nem működik.


21/F

2014. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Kerida ***** válasza:
100%
Aki már ott tart, hogy 12 évesen szexel, az nem a szexualitásról szól és a nővé érésről, hanem a szeretet hiányról. Az ilyen kislányok nem kapják otthon a törődést, nevelést, figyelmet. És nekik sajnos az jut, hogy addig a fiúk legalább odafigyelnek, rá amíg széteszi a lábát... és ebben nő ez lesz neki a természetes. Szerencsétlenek esélye sincs egy normális kapcsolatra, mert azt hiszi ez így van rendjén.
2014. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Utolsonak lehet gh igaza van a szulok sokszor hibasan az ilyen dolgokban ne figyelik a gyerekeiket es nem ellenorzik oket
2014. aug. 9. 13:26
 5/16 anonim ***** válasza:
*helyzet.
2014. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mert szexelni jó és nem akarják hogy ha majd öregen vissza gondolnak arra hogy mi mindent megtehettek volna , megbánást érezzenek
2014. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen embereknek szeretet hiányuk, vagy kisebbségi komplexusuk van. Sokaknak jelent visszaigazolást, az ha sok partnerük van, mert ez kell nekik, ahhoz, hogy úgy érezzék, hogy igenis értékes emberek, és másoknak szükségük van rájuk.
2014. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én 14 évesen vesztettem el -amihez egyébként semmi közöd- de legalább le tudom írni helyesen a helyzet szót...
2014. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Azért azt hagy jegyezzem meg szülőként, hogy sokszor az odafigyelès, törődés ellenére is ilyenné válnak a lányok, mert a szülő következetessège, szigora és felügyelete elől sokszor akad valaki "kedves" és "megértő" fiú, vagy egy olyan haver, aki megérti szegény kislányt és jobban tud mindent mint egy tapasztalt felnőtt (szülő), így a lány affelè fordul aki a számára jobbat kínálja, és elhisz mindent amit mondanak neki mert nyilván azt akarja hallani, hogy dicsérik és megèrtik.

Es igy használják ki, válik célponttá, és hiszi el, hogy ő már nagylány akinek így kell viselkedni....na meg persze a hasonló barátnők biztatása és a verseny hogy kinek volt több fiúja.....ebből kimaradni nem lehet (gondolja).

Úgyhogy hidd el sokszor jólnevelt lányok is ilyenné válnak a szülői figyelem ellenére is....najd ha gyermeked lesz, megérted.

2014. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel akarnak a figyelem központjába jerülni.
2014. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!