Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok miert jo pedefil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok miert jo pedefilnak lenni anyira nem ertem? Miert jo egy kisfiut vagy egy kislanyt fogdosnu vagy megeroszakolni? Meg ki sincsenek fejlodve rendesen

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
na ez engem is érdekel...
2014. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Mi az a pedefil?
2014. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Miből gondolod, hogy azok az emberek ezt tudatosan választották?

Ez sem különbözik a hetero vagy homoszexualitástól, egyszerűen így alakul ki. Tudtommal a legtöbb pedofil mélyen elítéli saját magát és sokan öngyilkosok is lesznek épp ezért.

2014. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az is betegseg veressel jutalmaznam
2014. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert ő veszi el a szüzességét, meg mert KISlány? Egyébként pont ennyi erővel megkérdezhetnéd, hogy mért jó pl. zoofilnek(állat), necrofilnek(halott) nak lenni...
2014. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
*pedofil es az egyik ismerosom beteg modon azt mondta mer a kicsik meg oszinten sikitanak:D
2014. aug. 9. 21:16
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, az csak egy vicc.


A válasz pedig egyszerű: a vonzódás nem választás kérdése. Miért jó a nőknek férfihoz vonzódni, és a férfiaknak nőhöz? Ugyanolyan módon vonzódnak a pedofilok is. Csak nekik tilos a vonzódásukat a gyakorlatba átültetni.

2014. aug. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

"Ez sem különbözik a hetero vagy homoszexualitástól, egyszerűen így alakul ki"


A pedofília a gyerekkorban elfojtott szexuális érzelmek miatt alakulhat ki. De a legtöbb esetben azért alakul ki, mert ha egy gyereket folyton megaláznak, a családtagok, rokon(ok), testvér(ek) tárgyként tekintenek rá, kihasználják, érzelmileg zsarolják, jó eséllyel lesz pedofil. Később felnőtt korban olyat keres magának a pszichés beteg, aki korban, erőben jóval ő alatta van, tud rajta uralkodni, kényszerítheti a fiatalt az ő akaratának megfelelően.


"Szerintem csak az is betegseg veressel jutalmaznam"


Egy rákos beteget is megvernél? Vagy egy epilepsziást? Igen, abban igazad van, hogy ő maga, mármint a pedofil úgymond eldöntheti, hogy a kislányt, vagy kisfiút megkörnyékezze-e. Igen. De akkor is egy nagyon súlyos, pszichés betegség. Úgyhogy ha valakit meg akarsz verni, akkor joggal teszed, ha megkeresed a családtagokat, akik ezt tették vele kisgyermekkorában. Ez lenne a helyes. A pedofil beteget pedig elzárni és kezelni és természetesen büntetni is, amennyiben tisztában volt a tettének súlyával.

2014. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
Ne jó pedofilnak lenni! Sajnos énis az vagyok pár éve.De csak net-en nézegetek kislány képeket. Semmi más! Egy kivétel volt! Egy másodikos kislánnyal játszottam és hagytam magam hogy legyőzzön és a hátamra fektessen. Persze kacagva rám ült (pont a farkamra) és a nevetéstől még egy kicsit csúszkáltatta magát. Na akkor én fordítottam őt a hátára. A hasán fel volt csúszva a pólója. A köldöke alá nyomtam egy hosszú nyelvespuszit közben a feneke egyik oldalának a kis girizdje a kezemben volt! Neki tetszett amit csináltam! Nagy szerettem volna messzebb menni mert nagyon kívántam a kislányt de visszafogtam magam. Nem szabad ilyet csinálni!!! Nagyon nehéz a vágyakat visszafogni!!!
2014. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!