Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 15-18 éves kislányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15-18 éves kislányoknál bejön egy rommá gyúrt barna hajú/szemű, néha szolizó vicces srác? 22F

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A szoli miatt kilőve. Amúgy nem rossz! :)

17/l

2014. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

és elárulod miért vagyok kilőve? Heti egy szerdai napon 12perc az nem sok, sőt pont hogy egészséges színem van tőle.

Bár lehet jobban jártam volna ha képet linkelek, de nem akartam hogy törölve legyen, valaki úgyis kitalálta volna hogy kamu kép

2014. aug. 10. 20:45
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Olyan mint egy kigyúrt homokos kancigány páwa.
2014. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mit akarsz te a 15 éves kislányoktól??? Rossz emléknek jó leszel. Nagy buktának is. Örökre megutálja a pasikat. Ha az én 15 éves, esetleg 16 éves "kislányomnál" akarnál bevágódni, hát, lerúgnám a fejedet. Húzzál haza barna gombóc! Ha érted mire gondolok!!
2014. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5-ös

Köszönöm kedvességed, de nem is olyan lánykákra gondolok akiknek még ilyen idősen Apuka fogja a kezét, és este 8kor hívja telefonon hogy merre vagy.

Azért mert ennyi idős vagyok, nem kötelező csak 20 éveseknél ismerkedni, és azt gondolom semmi rossz szándék nincs ebbe, persze így hogy leírtam a jellemzőimet már elvagyok könyvelve stricinek.

2014. aug. 10. 20:53
 7/13 anonim ***** válasza:
nem bírom a rommá gyúrt pasikat. nálam ezért lennél kilőve.
2014. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nem, mert nem jön be a túlzottan kigyúrt test és a szoli engem is zavar

18/l

2014. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Ahogy a legtöbb pasinak nem tetszik a szilikonmell, úgy szerintem egy pasinak nem kellene szoliba járni. Mellesleg a hetente egyszer nagyon nem a néha kategória. De mint említettem nincs veled különösebb gond, sőt, a világ legjobb dolga egy izmos srác hasát csókolgatni. :)

2014. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát igen. Az igényszint kifigyelt. Olyan csaj kell, aki 15 évesen már egy qva, akinek nem fogja apuci a kezét. Elkallódott gyerek kell. Szégyen vagy, komolyan mondom. Ja, és pedofil...
2014. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!