Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szerepet töltök be az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerepet töltök be az életében?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy pasi,az interneten kezdtünk el beszélgetni kb. 1 éve,ő akkor még hozzám képest az ország másik végében lakott,mivel nem volt szilveszteri programom elhívott magukhoz(akkor egy szobatársával laktak,jól elvoltunk,

nem történt semmi köztünk.


Majd nekem lett párom,azt vettem észre,hogy le vagyok törölve nála,a páromat meg tiltotta. Nos a kapcsolatom

véget ért májusban,akkor ismét felkeresett,felvettük a

kapcsolatot,elmesélte,hogy a fővárosba költözött,így

közelebb van hozzám,már saját lakása van,egyedül él,

meglátogathatnám.


Elmentem hozzá egy hétvégére,többször hallottam,hogy

telefonon az anyukája rólam faggatta,még egy kis

apróságot is küldött nekem ajándékba az anyja,ismét jól elvoltunk,talán túlságosan is,egyikünk sem tervezte,de

este lefeküdtünk egymással.


Azóta is beszélgetünk szinte mindennap,mindig ír,

tudni akarja mi van velem,de mintha kissé hidegebb

lenne a stílusa,beszélgettünk a kapcsolatokról,

azt mondta éppen nincs jelöltje,most a ház befejezésére,

és a munkájára koncentrál,utána jöhet a kapcsolat.


Azonban tegnap este részegen felhívott,és elmondta,

hogy nagyon jól érezte magát,rég érezte magát ilyen

jól valakivel,sokat mesél rólam,be akar mutatni.

Majd ismét invitált egy hétvégére,hogy töltsem nála.


Én úgy látom,hogy számára ez barátság extrákkal,

mivel mindketten szinglik vagyunk nincs ezzel gond,

de akkor az anyukájának miért akar bemutatni,miért

mesél rólam? A szexpartnereket nem szokás bemutatni

tudtommal,de lehet én tévedek :)


Tudom,hogy hosszú,de aki elolvassa esetleg,annak

érdekelne a véleménye,hogy szerintetek mit érezhet

a pasi?


(Ő 32F,én 24L)


2014. aug. 11. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
legyél mán a csaja légyszives
2014. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahhoz tudnom kellene,hogy esetleg párjaként is el tudna-e képzelni,vagy sem. Meg bevallom,hogy nem gondolkodtam még ezen,hogy én és ő egy párként,köszi,hogy írtál.
2014. aug. 11. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is csak barátság extrával-nak látom.

Esetleg ha szeretnél komolyabbat. Szívesen ismerkednék Veled:) 24f

2014. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is a barátság extrákkal felé húzok,csak azt nem értem,hogy minek beszélt rólam az anyjának,na meg

amikor letörölt,mikor volt valakim,vannak érdekes

emberek az biztos :)

2014. aug. 11. 11:58
 5/6 anonim válasza:

Szerintem ne hidd azt, hogy ez csak ennyi. A pasik ilyenek, makacsok. Miért törölt le elsőre? Mert zavarta, hogy te mással vagy, és egyszerűen nem akart róla tudomást venni, hogy te valakivel együtt vagy, és az nem ő.

Az pedig, hogy az anyja tud rólad. Ha egy 16 évesről beszélnénk, még oké, hogy az ilyet megosztja anyucival.. de 32 évesen? Ne akard bemagyarázni, hogy csak barátság ez. Az is, hogy részegen felhívott, biztos nem csak tök véletlen a te számodat találta meg... Maximum nem meri beismerni, hogy jobban vonzódik hozzád, mint egy baráthoz.

Én amondó vagyok, ha tényleg tudni szeretnéd, mi is történik, hívd föl, és kérdezz rá nála, hogy mi a véleménye rólad, és egy kapcsolat gondolatáról.

Csak ügyesen! :D

2014. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5. válaszoló,hát burkoltan rákérdeztem a kapcsolat témára,de amikor mondta,hogy nincs jelöltje úgy voltam vele,hogy oké,

de lehet csak valamiért nem akarja bevallani. Lerohanni meg nem akarom,hogy hé figyelj,mit szólnál ha te és én. Köszi a válaszod,ment a zöld kéz.

2014. aug. 11. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!