Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem szőrösödik a mellkasom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem szőrösödik a mellkasom?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és csupasz a mellkasom (férfi)
2014. aug. 11. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél szõrös mellkast?
2014. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
férfiasabb
2014. aug. 11. 13:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Genetika. Nekem sem szőrös, bár én még olyan korban vagyok, hogy változni fog, de el tudom képzelni, hogy valakinek egyáltalán nem lesz szőrös.
2014. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez genetika. Van olyan csaj akinek ez jön be. Vagy gondolj azokra akiknek szőrös és gyantázzák.
2014. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Adjak? Nekem bezzeg nem csak a mellkasom, de a seggem is csupa szőr...bár csajomnak tetszik, so I got that goin for me, which is nice.
2014. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg nagyon szőrös, szinte már bunda. Sőt, a hátam is. Na? Vannak lányok, akiket szabályosan taszít sajnos. :'( Szőrteleníteni viszont nem fogom, mert ostobaság lenne, nem is férfias és amúgy is veszett küzdelem. Nem leszek epilálós selyemfiú.
2014. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Engem meg pont epilálós selyemfiúnak néznek.:)
2014. aug. 11. 13:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez alkat. Van akinek már 20 évesen sok van, és van akinek sose lesz. De olyan is van, aki 30 körül kezd szőrösödni (szerintem ez ritka)

Én nő vagyok, engem egyik se zavar, lényeg hogy természetes legyen. :) (meg nálam ez amúgyis sokadrangú dolog :) )

2014. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem 34 évesen kb. 10 szál szőr van a mellkasomon. A hátamon semmi.

Örülök is neki! Szerintem undiorító ha annyira bozontos egy férfi mellkasa.


És a feleségem is így szereti! Szerencsére :)

2014. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!