Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Katy Perry-vel vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Katy Perry-vel vagy inkább Selena Gomez-el feküdnétek le?

Figyelt kérdés
Láttam valami listát ahol ezer embert megmpkérdeztek arról, hogy a sztárok közül ki a legszexibb nő. Az első Shakira lett, az igazán nem érdekelt mert szerintem is dögös csaj, de ami engem zavart az az, hogy Selena előrébb volt mint Katy. Nem tudom lehet, hogy szar az ízlésem, de ha én fiú lennék én inkább Katy-vel bújnék ágyba mint Sel-el. Ti mit gondoltok erről? Amúgy 15 éves lány vok.

2014. aug. 12. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Valószinű Selena Gomez-t az idősebbek mondták többnyire, talán az a vonzó benne, hogy olyan kis tinilányos, még ha már 22 éves is, simán kinéz egy 17 éves csajszinak. Amúgy én mint 26 éves pasi gondolkodás nélkül Katy Perry-t választanám, mert eleve megőrülök a hatalmas mellekért, amiből Katy-nek rendesen kijutott :) Meg mint érettebb nő, biztos többet tudna újat mutatni az ágyban mint Selena.

Szerintem. Üdv: 26/F

2014. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Katy jobb nő mint Selena :P

Ugyhogy inkább az elsővel ha választani kell :D

2014. aug. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Selena <3 az a gyönyörű barna haj meg szem kivégez :)
2014. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Katy, de ha lehet, mindkettő.
2014. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már lehetne választani akkor egyszerre mind a kettővel de Selena gomezbe mennék el ;)hűű még a hideg is kirázott :DDDD
2014. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Na meg nem mindegy mennyi időstől kérdezed. Selena Gomez egy kislány...jó nem mondom nem akármilyen kis suna, míg Katy Perry egy érett nő. Mivel én 15 éves kora óta dugom lassan 9 éve a barátnőmet, én szívesebben dugnék egy érett nővel, mint mondjuk Katy.
2014. aug. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés..Mivel mind 2-t ájulásik b@ sznám..

De ha választani kellene akkor először Katy utána meg jöhet Selena is ;)

2014. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Selenát szívesebben megdugnám, de ha hosszú kapcsolatot terveznék akkor inkább Katy-vel, mert sokkal érettebb.

20F

2014. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Selena Gomez-el feküdnék le inkább.


De szerintem a legszebb sztár az Nina Dobrev.

2014. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Selena
2014. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!