Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak egyre félősebb vagyok barátommal szemben, ahelyett hogy fel tudnék oldódni?

Figyelt kérdés

Kb egy éve vagyok együtt a barátommal. Miután összejöttünk, utána 1-2 hónappal le is feküdtem vele. Nagyon jó emlék, semmi rossz nem történt. Éreztem és azóta is érzem hogy szeret.

Mégis vannak gondok. Soha nem volt önbizalmam, mindig szívből utáltam a testem. Nem vagyok kövér, de a csípőm széles, a fenekem nagy és sajnos van narancsbőröm, ill a combomon olyan csíkok mint nők hasán terhesség után, emellett alig van mellem. Az arcom se szeretem. Nem vagyok bányarém, de olyan tipikus szürke kisegér vagyok, tök semmilyen külsővel. Nincs meg bennem semmi ami ahhoz kéne hogy "jó csaj" legyek.

Eleinte még könnyen ment, nem voltam annyira gátlásos, mostanra eljutottunk oda, hogy alig merek levetkőzni előtte. Mint mondtam, a szex nagyon jó, és ő is szeret és bátorít, sose volt hozzám egy rossz szava se. Egyszerűen nem értem, pont hogy egyre lazábbnak kéne lennem, ehelyett csak egyre szégyenlősebb vagyok vele.

Egyébként ő a második barátom, az elsővel kb egy évig voltam együtt, akkor is utáltam magam de nem voltam szégyenlős. Most kezdődött egy fél éve kb, és egyre rosszabb.

Egyrészt én is rosszul érzem magam ilyenkor, tudom hogy nem kéne félnem tőle, meg hát nem hiszem hogy barátomnak bejönne ez hogy ilyen vagyok. Türelmes, de ezt nem lehet (és egyáltalán nem is kell) elviselni sokáig.

Mit tudnék tenni ilyen helyzetben? Valaki érzett már hasonlót?

20/L


2014. aug. 12. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
ne jó csaj akarj lenni, hanem "a csaj" aki barátodnak kell...persze ha el akarod őt veszíteni jól csinálod...tudod a szerelmes ember türelmes...de mindenkinek vannak határai!
2014. aug. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aki utálja a testét, annak nem való pasi.Főleg nem a szex. Szóval vagy megszereted és elfogadod magad, vagy inkább egyedül leszel.Hidd el, jobb ha megkíméled a pasit.
2014. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy változtatnom kell, éppen ez a kérdésem, hogy hogyan.
2014. aug. 12. 15:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha már egyszer sikerült levetkőznöm, stb, onnan már rendben vagyok, akkor már el tudom magam engedni, tehát szex KÖZBEN nem gond, csak előtte rossz.
2014. aug. 12. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
ismerős.:( én már sajnos elveszítettem emiatt a barátomat, de te még változtathatsz!! küzdj ez ellen foggal körömmel, mondogasd magadnak, mindig ha a tükörbe nézel, hogy szép vagy, hogy a barátodnak TE kellesz, igen pont TE, és addig mondd míg el nem hiszed. muszáj feloldódnod...!!! nekem már nincs esélyem, de neked van, ne csináld ezt, mindent tönkretesz. Holnap vagy amikor találkoztok,vedd fel a legszebb fehérneműdet, állj elé és vetkőzz le. Szurkolok:)
2014. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Pontosan mi történt veletek? Elfogyott a türelme? :/ (tényleg kíváncsi vagyok, ha itt nem szeretnéd leírni írj privátot!)

2014. aug. 12. 23:13
 7/8 anonim ***** válasza:

igen, elfogyott a türelme, már nem mert "próbálkozni" se, szerintem kiöltem belőle a vágyat/szerelmet ezzel. akárhányszor nem sikerült feloldódnom, vagy csak úgy levetkőznöm előtte, láttam rajta, hogy nagyon rosszul esik neki, csalódott, kiábrándult. Innen már nem tudom visszahozni.:(


Sokat tanultam ebből..nem szabad ilyet csinálni, ez nagyon nem "szexi". Legközelebb már megcsinálom, erős leszek, és elhiszem, hogy tényleg tetszem neki, vagyis legalább megpróbálok eljutni addig, hogy ne aggódjak azon, hogy mit gondolhat, mert ha velem van, annak oka van.

2014. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hű. Én is ilyesmitől félek. Érzem hogy nagyon szeret és nagyon türelmes velem, és nagyon akar segíteni, de tudom hogy nem maradhat így sokáig. Sokszor már inkább elfojtom és úgy teszem mintha nem lenne baj, de hát ismer, látja rajtam hogy valami bánt, és kiszedi belőlem..

Nagyon remélem hogy sikerülni fog elhinned magadról hogy jó vagy :) sok sikert :)

2014. aug. 12. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!