Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem is vagyok szerelmes ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is vagyok szerelmes ha így gondolom? L

Figyelt kérdés
Szeretek vele lenni, de én érzem azt, hogy vele akarom leélni az egész életem, ami elég kellemetlen, mert ő mindig ilyeneket mond. Egy idő után ha sokat vagyok vele, vagy akár telefonon sokat beszélünk elmegy tőle a kedvem. Sokszor szívesebben vagyok a barátaimmal. Csak fiú barátaim vannak, mindig hívogat, ha velük vagyok, nem mondja, de szerintem féltékeny. Teljesen különbözőek vagyunk belsőleg. Én szeretek szórakozni, minden poénban benne vagyok, nem szívesen fedem fel az érzéseimet, míg ő elég komoly, sok embert ismert, de mind csak érdekkapcsolat, ami nekem elég unszimpatikus. De közben valami mégis van ami megfogott benne, nem tudom, hogy mi. Nem vagyok biztos az érzéseimben.
2014. aug. 12. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak megszokást érzek a részedről, csak kötődés, mert már csak az a pici jó érzés maradt Neked, hogy ő van..

Ha jól látom, akkor barátkozz meg a gondolattal, hogy elengeded őt..

2014. aug. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fényember ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok...

Ugyan úgy, nem érzem azt, vagy is inkább nem gondolok bele abba hogy vele éljem le az életem (pedig fiatal korunk ellenére ő is gyakran mondja(és szintén kínosan érzem magam ilyenkor)). Lehet csak "védem" magam attól hogy pofára essek nagyon, és így nem élem bele annyira magam. Én vele is szívesen vagyok, de egy idő után, nem azt mondom hogy megunom, de az egymáshoz bújáson kívül sokat nem tudunk kezdeni egymással (nekem is szintén nagyon sok fgiú barátom van (velük jobban megtalálom a közös hangot)). Pedig érzem hogy szeretem, fájna ha elhagyna vagy megcsalna, de néha már azt kívánom, jobb lenne ha megcsalna, és legalább nyomós indokkal szakíthatnék (az őt vezérelt dolgok meghoznák nekem a választ hogy NINCS RÁ SZÜKSÉGEM). Pedig egy tündér a fiú, imádom, de néha elbizonytalanodom én is, hogy ez most jó e így. (Leginkább ezek az "elmebizonytalanodások" akkor vannak ha egy ideje már nem tudtunk beszélni vagy egy ideje már nem láttuk egymást. Utána eloszlik egy ideig bennem ez a kétely)

2014. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lavíroztok a langyos f..sban...

Én se vagyok királynő nehogy azt hidd..

Én 18-éves korom óta egyedül élek sebzetten az gyalogolt át rajtam aki akart, lenyeltem hogy ne legyek egyedül..

Egyet gyakoroljatok be lányok "Inkább vagyok egyedül mint akárkivel!"

Volt, hogy 4-évig még kapcsolatom se volt senkivel, mert ha bizonytalan voltam hagytam az egészet...

2014. aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
magamra ismertem én is.... fuu ez annyira sz.ar érzés:@ én szeretni akartam, nem tudom hogy most szeretem e a barátomat vagy nem, de ugyanígy éreztem...főleg amiatt, hogy nem találtuk a közös hangot, annyira mások vagyunk. most nem tudom mi lesz velünk:S csak nem értem, hogy miért nem birom elengedni:((
2014. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!