Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véget lehet vetni valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget lehet vetni valahogy ennek a kisebbségi komplexusnak, alacsonyrendűségi érzésnek?

Figyelt kérdés

A külsőm átlagos és rendes életet élek,azaz nem vagyok "rosszfiú".Levegőnek néz az összes lány,bepróbálkozni pedig sosem mertem,mert nem bírná elviselni az önérzetem a megalázást,amit kapnék.Így is elég nagy kisebbségi komplexusom van,hogy ezek a lányok szépek,karcsúak,vonzóak,minden ruha jól áll rajtuk,gyakran sikeresek a tanulásban,karrierben,tehetős családból származnak,jól alakul az életük,mindig van helyes barátjuk,sokat szexelnek,népszerűek,menők,bulinak és fesztiváloznak nyáron míg én itthon ülök...ez épp elég megalázó magában.

Ez elmebetegségbe fog kergetni előbb-utóbb,a tudat,hogy ők felsőbbrendűek nálam,vagy legalábbis ezt gondolják,hiszen szándékosan észre sem vesznek,nem köszönnek vissza,ha esetleg hozzájuk szólok levegőnek néznek vagy fölényeskedve válaszolnak!Tudom,hogy sosem állna le velem egy ilyen lány,mert nem elég vonzó a külsőm ehhez és épp ezért nem vagyok olyan,mint ők.

Fogalmam sincs meddig bírom majd ezt feldolgozni,hogy nekem ilyen külső,ilyen élet jutott,hogy engem lesz_rnak,nincs barátnőm soha,nem érdekel senkit mit csinálok,nem vagyok népszerű és menő,csak kinevet a hátam mögött az is aki ismer,mert vézna vagyok és magas,csóró és szerencsétlen lúzer!Amin egyszerűen nem lehet,nem tudok változtatni!!

És annyira idegesít,hogy a nők nagyobb része ilyen amit fenn vázoltam...olyan,mint ha minden fiú kigyúrt,jóképű,vagány macsó lenne,gondolom sok lány hasonlóan érezne mint én most,hiszen akkor ők lennének kevesebbek,akiket semmibe vesznek,lenéznek,elutasítanak...de nem így van,mert a fiúk között nagyon kevés az ilyen,akire sok lány vágyakozik vagy akár csak jól nézne ki,népszerű és menő lenne,a legtöbb olyan mint én,magányos elkeseredett lúzer,átlagos külsejű,önbizalomhiányos,sikertelen és gátlásos...


2014. aug. 12. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Sorozatgyilkos születik
2014. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csalódott, motiválatlan, tutyimutyi, alárendelt és mérhetetlenül egysíkúan gondolkozó. Kész főnyeremény vagy az összes nőlény szemében!
2014. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt minthamar olvastam volna ma
2014. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az egyetlen,amibe most tudok kapaszkodni,az a gyúrás,hogy ez majd enyhít a gondokon,jobban fogok kinézni,önbizalmat ad,mérsékli a kisebbségi érzést és talán tetszeni fogok lányoknak!
2014. aug. 12. 18:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!