Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány barátom egyedül lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány barátom egyedül lesz otthon jövő héten, és pár napra áthívott?

Figyelt kérdés

Nem egy városban lakunk, kb 30 percre vonattal, szóval szoktunk egy társasággal bulizni, onnan ismerem, és napi szinten tartjuk a kapcsolatot.

Szombaton lenne egy szülinap, de mondta, hogy ha van kedvem, lemehetnék pár nappal korábban.

Kicsit félek, nem tudom mit akar, kétértelmű megjegyzéseket tesz, dicséri az ízlésemet meg egyszer kavartunk is már...nekem természetesen bejön, álomnő, de én meg nem vagyok túl férfias.

Félek, elmenjek, vagy ne?

19F (16L)



2014. aug. 12. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennél egyértelműbb jel vagy utalás nem létezik. Áthívott magához, hogy "aludj" ott pár napig miközben kettesben lesztek. Komolyan, szerinted ugyan mit akarhat?
2014. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
NE! Komolyan mondom. Ha így vélekedsz, inkább ne menj.
2014. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akarsz tőle egyáltalán valamit?Még ha nem is akarsz megéri,mert max jól érzed magad.
2014. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó, tényleg sok közös érdeklődésünk van, voltam már nála így, festegettünk és láncdohányoztunk 3 napig.
2014. aug. 12. 20:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet ki kell takarítani a buli előtt aztán azért
2014. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem nála lesz a buli.:) De na, ha megyek is, mit vigyek? Hogyan viselkedjek?
2014. aug. 12. 20:46
 7/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,még egyszer megkérdezem,érzel iránta egyáltalán valamit?
2014. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem igen. Vagyis órákat tudunk beszélgetni tényleg, jó hosszan megölelni.
2014. aug. 12. 20:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Vigyél gumit..rengeteget, meg síkosítót, pár üveg pezsgőt, vagy bort, egy kis gyümölcsöt..eper, nesquik csokiöntet, pár váltás alsógatya, ééééés KEFÉLJETEK MINDENHOL
2014. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.És szereted meg tetszik is én úgy értettem,nem úgy hogy elbeszélgettek,meg ölelkezdtek,de az ölelkezésből látszódna,hogy lehetne valami,ha tetszik akkor hajrá.
2014. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!