Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megérzi, hogy gyerekeknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megérzi, hogy gyerekeknek való Baba samponnal mosom a hajam, elmegy a kedve tõlem?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla, olyan finom eper illatú, és nem csípi a szememet, amikor belemegy. Nem fogom lecserélni csak azért, mert nem tetszik valakinek.
2014. aug. 12. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De cuki :D

Én baba hidratálókrémet használok..és a barátom imádja :))

2014. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én Halász Jutkát nyomatom a kocsiba, lehúzott ablaknál, és énekelek is, csak gyerek samponom, és fogkrémem van...

Szerinted mit szólnak? :))

Imádnak, vagy dilónak néznek de kit érdekel..

Nagyon jó a samponod.. :)

2014. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2014. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem veszi el a kedvuket a baba sampon.. en is azt hasznalok, es eddig senkinek nem volt baja vele.
2014. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez szerintem senkit se fog zavarni
2014. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eléggé magas, széles, szakállas férfi vagyok.. :[
2014. aug. 12. 21:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Dehogy megy el a kedve tőled egy ilyen apróság miatt. Azt használsz, ami neked tetszik. :)

Ha bőrre kerül, márpedig bőrre is kerül, akkor nem fog irritálni, ha érzékeny a bőröd. Ez is egy előnye. :)

2014. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha szeret téged, nem fog elmenni a kedve ilyentől. :) szerintem tiszta aranyos. amúgy, azt hittem, hogy lány vagy, mikor olvastam a kérdésed. :)


23L

2014. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát, besírtam a nevetéstől, de csak azért, mert annyira aranyos és meglepő volt, amikor írtad, hogy nagy, szőrös és szakállas férfi vagy :)


Szerintem cuki, aki meg azért nem fogad el, mert olyan sampont használsz, amilyet, az egy gyökér :D


Mellesleg, akinek ilyentől megy el a kedve a sextől, az tényleg barom...már bocs :D :D :D :D

2014. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Amúgyis ez vált be legjobban. Köszönöm a visszajelzést :]

Nem minden hatalmas, szõrös pacák ápolatlan :P

2014. aug. 24. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!