Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknél ez mit jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Ha egy nő kb hasonló jelzéseket küldd feléd, mint amikor egy pasi ha tetszel neki azt mit jelenthet ilyen esetben? Leírom a jeleket is, hátha én értem félre, és a pasik nem is viselkednek. Szóval, hosszú mély szemkontaktus sokáig, ez volt régen, mára már inkább össze vissza néz ha a közelében vagyok (mint aki zavarban van), arra fordulgat amerre én vagyok, amikor én nem látom akkor néz, próbál a közelemben lenni, ha tud. Tehát ezek a jelzések egy nőtől egy másik nő felé, mit jelentenek? Biszex, és leszbikus lányok válaszát is várom, hátha ők jobban értenek ehhez.

2014. aug. 12. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebből nemtudsz semmit leszűrni, már csinálta ezt velem Nő, és pasija volt. De közben bámult rendesen, szóval inkább kérdezz rá.
2014. aug. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19/l/l ez lemaradt
2014. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Neki nincs pasija egyébként. Hát igen ez elég könnyű lenne ha az ember csak így megkérdezi, de eleve olyan viszonyban nem vagyunk, hogy ezt csak így megkérdezzem, akármennyire is kíváncsi vagyok rá, hogy miért csinálja. Azért köszi :)
2014. aug. 13. 10:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem úgy gondoltam hogy a szemébe nézve megkérdezed, én azt sosem mertem :D


Én egyszer állnéven neten kérdeztem egy lánytól hogy heteró e. :D

2014. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha én úgy nézek valakit, ahogy írtad, nálam azt jelenti, hogy tetszik a kisugárzása, szimpatikus, nagyon szimpatikus, szeretném jobban megismerni. Lehet, arra vár, hogy megszólítsd vagy küldj felé valami bíztató jelet, pl. mosoly, köszönés.


39/bi

2014. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszi :) Bár néha ebből a zavart nézésből meg arra következtetek hogy egyáltalán nem érdeklem, de hát ki tudja aztán, hogy mit gondolhat. A mosollyal nálam az a gond, hogy ha a másik fél nem mosolyog akkor én se igen mosolygok rá :D Lehet hülyeség, tudom, de nem tehetek róla :)
2014. aug. 14. 10:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Én mindig mosolygok, cserébe mindenki vissza is mosolyog. :) Szóval veszteni nem vesztesz vele. Amúgy meg eléggé olyan, mintha te se lennél közömbös neki, a zavartság meg pont emiatt lehet és azért, mert nem tudja, hogy te mit érzel és inkább leplezni próbálja. De mondjuk ha konkrétan nem tudod, hogy leszbi/biszex-e vagy heteró, akkor ki tudja....Szerintem próbáld meg kideríteni, hogy milyen beállítottságú.


L/heteró(bocsi, de azért reagáltam én is)

2014. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, az lenne a biztos, ha tudnám a beállítottságát. Azért köszi a választ :)
2014. aug. 14. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!