Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, (tizenévesek, vagy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, (tizenévesek, vagy aki visszaemlékezik arra a korszakára) ti hogy reagáltok ha tetszik nektek egy lány, közeledtek felé, vagy menekültök, esetleg összezavarodtok stb?

Figyelt kérdés
Sok módon viselkedhettek ilyen helyzetben, és arra lennék kíváncsi hogy hogy élitek meg az ilyet. A válaszokat előre is köszönöm :)

2014. aug. 13. 02:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Közeledtem, összezavarodtam majd menekültem.
2014. aug. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Közeledek felé.


Kapok zöldpacsit? :D

2014. aug. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Közeledtem.
2014. aug. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a közeledősek táborát erősítem...elvégre hova meneküljek?
2014. aug. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 17 éves koromig távolról csodáltam őket, és nem mertem lépni. Meg tettem az agyamat. Az az érdekes, hogy amikor nagyon tettem az agyamat, akkor jöttem be nekik. Mindenféle hülye trükköt próbáltam kitalálni, hogy valahogy meghódítsam őket anélkül, hogy tényleg sebezhetővé váljak, amikor velük vagyok. Hál istennek leszoktam erről.
2014. aug. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Én 21 éves vagyok fiú, munkahelyemen van egy pár évvel idősebb csaj (csinos is), ha ő is ott van az üzemben folyton les, odanéz, de mikor szüneten volt és jött vissza rám se nézett kb..Utána megint lesett.

Nem tudom miért, én am szivesen nyitnék felé, csak nem merek lépni mert lehet letolna, vagy elküldene.

Az is lehet, hogy ő várja, hogy én tegyem meg az első lépést felé, de inkább nem kockáztatok meg feleslegesen egy elutasítást még ha utána esetleg meg is gondolná magát.

Jobb inkább nem kiáltozni a dzsungelben. :)

2014. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Menj oda hozzá nyugodtan, mi a legrosszabb ami történhet?

Kiröhög és elküld. A legjobb? Megszerzed a számát, elviszed randira, megkedvel, összejöttök, vagy legalább meghúzhatod. Megéri elszalasztani a lehetőséget? Senkit se erdekel a szöveged csak legyél NAGYON magabiztos, és lehetoleg maradj rejtélyes. Ne válaszolj konkrétan a kérdésekre (legalábbis először biztos ne), mert igy felkelted a kíváncsiságát. Legyél te a dominánsabb, ne érezze, hogy már az övé vagy, próbáljon megfelelni neked. Ha többre vagy kíváncsi Írj privátot, nem akarom közszemlére tenni mert akkor mihez kezdek én? :D

2014. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!