Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó csaj aki ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó csaj aki ebben a magyar klippben szerepel? Jól táncol?

2014. aug. 13. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz és nyilván azért van benne egy videoklipben mert jól táncol...
2014. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol van a csaj? Nem néztem végig mert agyrákot kapok az ilyen retardált hülye 'nigga wannabe' makákóktól, de ahogy bele tekergettem én csak ezt a marég nyomi majmot láttam, csajokat nem :(
2014. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A videó el sem indult amikor bezártam a böngészőt mert láttam hogy Mr.Busta. fúúúj!
2014. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja már megtaláltam a csajt...persze végig azért most sem néztem, de véletlen pont oda tekertem. Hát amíg csak hátulról látszik azt hittem valami pasi...persze szemből is sokat kellett győzködnie, hogy nem az...Na mind1 egy szó mint száz, most már tudom, hogy nem a videoklipp táncosnők között kell keresgélnem a nőideálomat...
2014. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem kislányos csaj, szép pofival, de amit művel a klipben az szerintem nem tánc, mert az hogy mutogatok, meg tekerek egyet a fenekemen az még nem a tánc kategória... lehet hogy tud táncolni csak ide nem ez kellett... a klipet én is csak beletekerve lenémítva tudtam megnézni... :)
2014. aug. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó csaj, mert nekem tetszik az aranyos arca és az alakja is jó. A táncolásáról nem tudnék mondani semmit sem, mert nem igazán táncol, de a mozgása jó.
2014. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!