Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A találkozón hogyan viselkedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A találkozón hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

Írtam ki egy kérdést egy fiúról:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Azóta beszéltünk a fiúval, én megírtam neki őszintén, hogy tényleg örülök, hogy megismerkedtünk, ő is ugyanígy, de azt nem írtam neki, hogy várni fogok majd rá. Megbeszéltük, hogy szeptemberben majd fogunk találkozni, mert akkor visszajön majd pár napra. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy akkor majd hogyan viselkedjek vele? Tehát úgy értem, hogy közeledjek hozzá, éreztessem vele, hogy mennyire kedvelem, meg hogy várni fogok majd rá? Úgy értem, hogy egy csók is elég lenne, több semmiképp sem, viszont nem tudom, hogyan reagálna majd. A találkozás megbeszélése óta nem beszéltünk, pedig látom, hogy belépked, de nem hinném, hogy beszélne mással, mert ha írtam is azonnal válaszolt, aztán lelépett, stb.. Szóval nem hiszem, hogy más lánnyal beszélgetne, meg biztosra tudom, hogy rendes fiú. Ezért is nem szeretném "elengedni", mert annyira aranyos, meg normális, meg cuki is, kétségbe vagyok esve, mert nem akarok más fiút. Annyi mondanivalóm lenne még neki, de nem tudom, hogy örülne-e még az üzeneteimnek, vagy mit reagálna rájuk, mert zaklatni se szeretném. Jobb lenne, ha pihentetném a beszélgetést, és várjam, amíg ő keres? Nem úgy tűnt az írásából, mint akinek elege van belőlem, csak hiányzik, hogy ha nem beszélünk.


2014. aug. 13. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltess semmit, csak legyél természetes, úgyis alakul majd még, addig meg pihenj és élvezd a nyarat, ne kattogj mert addig méég úgyis 80x agyonizgulod magad és ezerszer átgondolod hogy mit mondj és mégsem úgy lesz :D
2014. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!