Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mennyire jön be az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire jön be az ilyen 185 magas vékony tipus srác nektek? Gondolok ez alatt arra hogy nem tul sok izom de azért nem is vézna?

Figyelt kérdés
Csak mert mindenhol azt olvasom hogy "nekem inkább a mackós pasik jönek be" de állitólag a csajok szeretik a magas srácokat
2014. aug. 13. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
sok sok lány szereti a magas srácokat ;)
2014. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy előző kérdésre kommentelőtől lopom a választ:

'A nők nagy része Gombóc Artúrként gondolkodik a férfiakról: Gombóc Artúr mindennél jobban szerette a csokoládét, kedvenc csokijai: a kerek csokoládé, a szögletes csokoládé (...) és minden olyan csokoládé, amit csak készítenek a világon.'


Mivel én is ilyen nő vagyok osztom a véleményét.

2014. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont nem, de tényleg vannak olyanok, akiknek ez a típus tetszik.
2014. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

abszolút nem

mackósak ennél jobban is kizárva

alacsony, de arányos pasikat szeretem 23L

2014. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Pont a gyengém :$ *---*
2014. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire vékony, mert 70-75 kg alatt már eléggé ropi. Ilyenkor az zavarja a lányokat, hogy a fiú sokkal vvékonyabb náluk.
2014. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
emigy 65-70 kiló közt mozgok, szal próbálok felszedni magamra pár kilót xD
2014. aug. 14. 13:08
 8/9 anonim ***** válasza:
10-et felszedsz és jó leszel:D mert most nagyon-nagyon gizda lehetsz, már bocsi:) ha nem hájba szeded, akkor 75-nél leszel szálkás, 80-nál már enyhébben izmos. Sztem a maci alkat a ducibb lányoknak jön be, vagy én nem tomxD de te attól fényévekre vagy:"D
2014. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem is akarok maci lenni xd
2014. aug. 14. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!