Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg egy srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

V.zsuzsi10 kérdése:

Hogyan mondjam meg egy srácnak, hogy aranyos, de engem mégsem érdekel, anélkül, hogy megbántanám?

Figyelt kérdés
Randiztam párszor egy fiúval, nagyon aranyos, dicsér rajtam mindent, mondta is, hogy nagyon belém zúgott, de én nem vagyok belé szerelmes, és azt hiszem nem is szeretnék vele együtt lenni úgy ahogy ő gondolná. De közben jól esett amikor bókolt, csak pl állandóan aranyosnak hív, én meg azt annyira nem szeretem. elbizonytalanodtam, hogy még most vessek véget a dolognak, vagy próbáljam meg, de nem fűzök hozzá túl sok reményt, hogy működne :/
2014. aug. 13. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Sehogy lol

Barátzónázd aztán használd ki amíg csak képes vagy rá.


Meg majd mindig amikor rossz érzed magad majt megvigasztalgat meg írja majd a szép dolgokat, az önbizalmadat is fenn tartja majd haha


Meg legalább recskázhat a képzelgéseire hogy egyszer a nyakába borulsz, nyer mindenki.

2014. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy nagyon megkedvelted mint barátot. Jól esik, hogy bókol neked, igazán férfias, de nincs meg a szikra. "Úgy" nem jön be.

Ha pá randi után nem érzed, hogy lehet-e belőle valami, akkor ne álltasd. Kedvesen, őszintén. Ha normális,nem sértődik meg, ha még is, az az ő baja.

2014. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ahogy a 2. válaszoló írta úgy cselekedj
2014. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, legyél teljesen biztos benne, hogy nem működne. De mondd meg neki, ami nem tetszik neked. Vigyázz ne zúgjon beléd még jobban.
2014. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"hogy nagyon megkedvelted mint barátot"


HAHAHAHAHAHAHAHAHA

És akkor most az én válaszom kevésbé hasznos mert nem vagyok álszent? Nevetséges...

2014. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugi Pálinkafa! Igazad is van! Csak a többi álszent vagy csaj!
2014. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Csak a többi álszent vagy csaj!"


De ha egyszer az!

2014. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah! Álomvilágban élnek ezek... ;)
2014. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem alakul ki iránta vonzalom, akkor mondd meg neki, hogy sajnos nem működik, kedveled, de valamiért nem tudsz iránta úgy érezni, ahogy ő szeretné.

Nekem is volt néhány ilyen srác az életemben, akikkel emberileg nem volt bajom, de nem tudtam beléjük szeretni. A tapasztalatom az, hogy ezek után már nem igazán szerencsés a barátságot fenntartani, mert aki többet érez, az továbbra is reménykedni fog, nem tud igazán tovább lépni, aztán ha lesz egy kapcsolatod, esetleg komolyabb, akkor becsapva érzi magát.

2014. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Én senki hozzáálását nem ítélem el, de igaz, hogy barátként megkedveltem, csak egyszerűen nem tudok szerelem szintjén gondolni rá. De azért mindenkinek köszönöm!
2014. aug. 13. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!