Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, manapság milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, manapság milyen hajtípus tetszik nektek egy fiún? Leginkább 20 év körüliek válasza érdekel.

Figyelt kérdés
"Ovális" fejformához. Ha lehet képet is linkeljetek, köszi :)

#Hejjhaj
2014. aug. 14. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem ezek: [link]


[link]


:)

2014. aug. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindegy csak ne legyen túl rövid hanem minimum 5 centi körül legyen és hagyja úgy ahogy nő neki. Nem tetszenek a beállított, mesterséges frizurák. (Mint pl. az első válaszoló 1. képe az szerintem rémes.)
2014. aug. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem jó ideje mindig rövidre van vágva(2-3cm), de most szeretnék kicsit újítani. Azzal az a gond, hogy hagyjam úgy ahogy nő, hogy kb. így néznék ki vele: [link]


Nekem is pont ilyen idétlenül lefelé nő :D Szóval mindenképp valamit csinálni kell vele, ha hosszabbra hagyom.

2014. aug. 14. 00:24
 4/8 anonim ***** válasza:

#3


Az nem feltétlen baj, ha lefelé nő, ha hülyén van levágva (mint a képen szereplő alaknak) az igen.

2014. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

en egyetertek az elsovel! sztem az 1. valaszolo 1. kepe nem durvan bealitott. most gondolj bele,h az milyen lenne egy ki zsele,hajlakk nelkul... a 2. kep meg abszolut nyero nalam. es a lefele novo hajat is lehet zselezni ill hajlakkozni.


24/L

2014. aug. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, lehet. Csak azért egy fodrásszal "formára" kell vágatni, hogy valamit is tudjak vele kezdeni. Ezért érdekel, hogy manapság mi az ami bejövős, de nem az a tipikus "páwa" frizura.
2014. aug. 14. 00:34
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként én is pont valami hasonlóra gondoltam, mint ami az első képen szerepel. A 2. képen levőhöz pedig kell egy adottság, hogy úgy álljon. Az én hajamból senki sem varázsolna még hasonlót sem. :D
2014. aug. 14. 00:36
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem az 1. nem "pawa,ecset,kefe" frizura. menj el fodraszhoz o segiteni fog. onnantol kezdve mar csak tetszes szerint be kell allitanod :)
2014. aug. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!