Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ki az aki szereti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki az aki szereti az olyan beállítottságú fiúkat, akik gyakran szeretnek a magánéletben is egyetemi témákról beszélgetni? Van más is, akinél ez szempont, hogy a párjával lehessen ilyenekről beszélgetni néha, tanidőn kívül is?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy például tanulok valaminek, szeretem , mondható ,hogy az egyik hobbim , és szeretek ezekről a témákról magánéletben beszélgetni, akár a barátnővel , csak lehet ,hogy soknak egyáltalán nincsen kedve sulival foglalkozni egy kapcsolatban (nyilván ehhez hasonló érdeklődésű lány kell).

2014. aug. 14. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nekem nem pont ugyanaz a hobbim, akkor ez baromi unalmas tud lenni. Úgy nagyjából kibírhatatlan hosszútávon.
2014. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
amíg rendesen megdug és meghallgatja amiket mondom és helyesel akkor én is mosolyogva meghallgatom és bólogatok bármi hülyeségei vannak :)
2014. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ezzel csak akkor van baj, ha olyanról van szó, amihez nem értek :D

de amúgy én örülnék neki, ha a téma is érdekes és azért nem csak mindig erről van szó

2014. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont, hogy érdekes lehet akkor is, ha amúgy nem értek a dologhoz, mindig jó újdonságokról hallani egy "szakértőtől". Ha a másikat nem zavarná, ha főleg eleinte sok mindent nem tudnék hozzászólni, akkor engem se zavarna, ha mesélne ilyesmikről is.
2014. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Természetes ha együtt vagyok egy fiúval egy komolyabb kapcsolatban és egyetemre jár akkor mindent elmond. ugyhogy ha még nem is az az érdeklődési köröm, előbb utóbb profi leszek a témában.
2014. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2.-es természetesen ,, rendesen ... '' mennek a dolgok az eszmefuttatásokon túl :D
2014. aug. 14. 21:52
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátom is előszeretettel mesélt a munkájáról (programozó). A gond ott kezdődött, hogy részletes programnyelvi fejtegetésbe ment bele és sry de egy hamar követni sem tudtam és kínomban mosolyogtam, mert sajnos már nem értettem, hogy miről is van szó.


Nem azzal van a baj, hogy elmeséli, de ha tudja, hogy egyáltalán nem értek hozzá és mégsem próbálja meg a lényeget kihozni (érhetően kifejteni magát), az sajnos nagyon unalmas tud lenni.


De még egyszer kifejtem, szerintem természetes, ha ilyeneket is megbeszélnek a párok, de előnyösebb, ha mind a ketten érdeklődnek is a téma iránt (legalább minimális szinten).


24N

2014. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha a laikusok számára is érthető valóban érdekes dolgokat mond, annak külön örülök. Én is szoktam nyelvészeti érdekességeket mesélni, vagy a szavak etimológiájáról, de ezek úgy általában érdekesek az emberek számára. Legalábbis eddig senki nem ásítozott :D De ha most matekot kezd el valaki fejben magyarázni az nehezebb ügy. Vagy egyetemen egyik vizsga előtt egy biokémikus srác nem tudta befogni, és már mindenkivel összenéztünk, hogy nem bír levegőt se venni és nyomatja a genetikát, amiből az se értett senkit akinek magyarázott :D
2014. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ugyan még csak gimnáziumba járok(a magam kis 17 évével), de örülök, ha el tudok beszélgetni valakivel. Mivel elég polihisztor vagyok, akár a kvantumfizikától a genetikán át a filozófiáig bármi jöhet :) Hát ha még a pasim is lenne az illető, akkor meg elvárnám, hogy lehessen vele értelmesen beszélgetni...
2014. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor hasonlóan gondolkodunk :)
2014. okt. 3. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!