Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mar nem tetszem neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar nem tetszem neki, vagy meg tetszem neki, de mar nem akarja ezt kimutatni?

Figyelt kérdés

Szoval jarkalok ossze-vissza varosban, es tobbszor latom, hogy a ferfiak ahogy vezetnek oldalt bamulnak, es engem neznek. Tobb pasi mondja, hogy jo csaj vagyok, szep, es szeretnek velem beszelgetni(nem bekepzeltsegbol mondom ezt, mivel en elegge onbizalomhianyos vagyok)

Ennek a sracnak kb 3 es fel eve tetszettem, par honappal ezelott meg ugy lattam, hogy engem nez. Viszont tegnap is elment mellettem a varosban, o kocsival volt, en gyalog, es meg csak oldalt se nezett ram, nemhogy koszonjon.

MEg az olyanoknak is koszon, akiket alig ismer, de nekem szinte soha.


2014. aug. 15. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy az neked?

Mivel tudod, hogy tetszettél neki, de leszartad, így túllépett rajtad.

2014. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem mindegy, mivel szeretnek tudni, hogy mas csajjal miert van jo viszonyban, holott mas se akart tole semmit.
2014. aug. 15. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak pillanatok, amikor az ember NEM TUD odanézni, mert van valami előtte/mellette/mögötte, amiért oda kell figyelnie vezetés közben. Ha kezdő sofőr, akkor pláne.


Ettől még tetszhetsz neki. De ezek szerint neked is tetszik! Te is szólhatsz hozzá, nincs sehol megtiltva, hogy ilyet nem szabd tenni.

2014. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tobb, mint 10 eve van jogsija. Nem volt elotte semmi, szoval...

Amugy meg egy ilyenhez nem is mernek hozzaszolni, meg ha tetszik is.

2014. aug. 15. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!