Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kizavarnának a pasik az ágyból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizavarnának a pasik az ágyból?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, h túl vagyunk a randin, tetszem meg minden, és ott tartunk , h szenvedély, hormonok... lekerül a ruha és meglátod, h a csípőcsontomon van egy ilyen tetkó (15 cm) : [link] ... a tetkóról nem tudtál, és nem is feltételezted, mert nem olyan személyiségként ismertél meg. Otthagysz? vagy azért nem lenne akadály a hancúrozásban a tetkó?

köszi

23/N



2014. aug. 15. 21:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
70%
Lehet hogy csak én vagyok ilyen perverz, de nekem még tetszene is! :D
2014. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elvenné a kedvem és otthagynálak. Bocsi, de őszintén. Nagyon zavarna, szerintem ez visszataszító. De biztos van 500 másik, akinek ez bejön/nem zavarja.
2014. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó,te hülye vagy!
2014. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
55%
Nem, mert tele vagyok varrva
2014. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
köszönöm, őszinte véleményeket kérek és jöhet hideg-meleg, nem zavar, mert tényleg érdekel h ki mit gondol vagy hogyan reagálna.
2014. aug. 15. 21:06
 6/32 anonim ***** válasza:
82%
#3 miért? Mert zavar a tetoválás? Ez ugyan olyan, mint hogy a piercing is zavar. Képzeld a helyébe azt a dolgot, amit Te nem bírnál elviselni és megérted. Lehet az akármi más neked, nekem a tetkó meg a piercing egy hatalmas turn-off. Ettől nem vagyok hülye.
2014. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy egy ilyen tetkó eltántorítana, bár ha alapból más személyiség vagy biztos tudni szeretném miért varrattál ilyesmit magadra és még jobban meg is ismerlek ezáltal
2014. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Jól nézne ki, engem nem zavarna.
2014. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Akkor már lenne szex, ha nagyon zavarna, akkor hátulról.

De sztem nem jelentene gondod, bár nem tartom az ilyent nőiesnek

2014. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Olvasd már el amit írt!Ha már az ágyban vagytok(gondolom,addigra már szerelem is van,jobb esetben).Azt ne mondd hogy te felöltöznél és angolosan távoznál.Ha mégis,akkor ne bújj ágyba senkivel míg tüzetesen át nem vizsgálod a randikon!
2014. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!