Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Ti nezitek azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Ti nezitek azt, hogy egy csajnak mennyi ruhaja van?

Figyelt kérdés
Mondjuk van 2 csaj, es mindketten jo nok. Nezitek, hogy melyiknek van tobb ruhaja?
2014. aug. 16. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ááá annyi dolgot, én nem tudok megjegyezni.. ha van olyan aki tetszik és van rajta olyan ruha ami tetszik akkor azt észreveszem ha legközelebb felveszi de sok mást nem :D
2014. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiúkák nézik, gondolom tini vagy még
2014. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy nézem e vagy sem. Ő úgy is azt szajkózza, hogy nincs egy rongyom sem, amit felvehetnék.
2014. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted? A szekrényükben vagy rajtuk? Persze, hogy nézem:) Mindkét esetben.
2014. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez női gondolkodásmód. Mi, férfiak másképp működünk. Képzeld, elmegyek randira egy csajjal, és utólag azt se tudnám megmondani, milyen ruha volt rajta akkor, nemhogy azzal törődjek, otthon mi van neki.
2014. aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor én kivételes férfi vagyok:D
2014. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem érdekel hány ruhája van :) az a lényeg amit visel az jól álljon rajta :)
2014. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!