Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a szuzessegem a baratommal kb 3-4 hete de azota nem jott meg . Tobbszor is kb olyan 6-7x fekudtunk le , a gumi egyszer sem szakadt ki , de nem jon meg . Sokszor erzem ugy hogy megjon meg stb mert faj a cicim kicsitt nott meg a hasam is kemeny es feszul , kicsit szokott hanyingerem lenni meg a derekam is szokott fajni . Most nemtudom hogy mivan hogy terhes lehetek e mert ha a gumi nem szakadt meg semmi olyan nem volt h terhes lehetek e akkor nem tudom miert kesik :s legyszi mondjatok valamit mert nem ertem hogy mivan :c 15L
2014. aug. 16. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
beléd látunk szerinted?
2014. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy terhes vagy. tesztet csinálj.
2014. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet!
2014. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az elso szex utana szokott kesni ha vedekeztetek nem valoszinu h az vagy es ilyen koran meg nincsenek ilyen tunetei a terhessegnek
2014. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyugi kétlem hogy terhes lennél. Amikor én elvesztettem a szüzességem másfél hetet késett mert annyira izgultam hogy mi van ha teherbe esek.

Aztán ez a "terhességi üldözési mánia" lassan elmúlt az évek alatt. Mostmár inkább túl bátor vagyok.

2014. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Így van, az első szex után gyakran késik, szinte mindenkinél. Ha a gumi nem szakadt ki és máshogy nem is juthatott be... akkor 99,99%, hogy nem vagy terhes.


Hány napja késik?

2014. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1. Vegyél tesztet. 2. Az is lehet hogy csak beképzeled már magadnak az ilyeneket mert félsz hogy terhes vagy. 3. Ha nem szakadt ki akkor nem hiszem hogy az vagy, de gondolkodj mielőtt kiírod a 2983793947387. ilyen jellegű kérdèst, persze megértem hogy félsz de akkor is...
2014. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat kb 1 honapja kesik mar , miota lefekudtunk azota nem jon mef . Es ugye mostansag nagyon stresszelek sokmindenen .!:( koszonom a segitsegeteket!
2014. aug. 16. 22:04
 9/11 anonim ***** válasza:

1 hónapjaaa? :O


Hát akkor vagy az van, hogy egy kimarad... vagy tényleg terhes vagy.


Az nem lehet, hogy máshogy bejutott? Pl utána a srác ujjáról...

2014. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem , egeszen biztos hogy nem jutott be .!
2014. aug. 17. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!