Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül hol lehet ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Lányok, ti hova mentek pasit keresni, hol számítotok arra, hogy leszólítanak titeket, illetve ti hol kezdeményeztek szívesen? Bulikon kívül persze, mert minden nap nem lehet bulizni. Gondoltam rá, hogy este kiülök a parkba vagy csak sétálgatok, de szerintem inkább megijednének tőlem. Hasonló tippeket várnék. 17/f
2014. aug. 17. 02:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kutyasetaltatas mindig nyero:D!!!
2014. aug. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
strand? :/
2014. aug. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A kutyasétáltatás jó ötlet. Eddig egy nagytestű kutyám volt és inkább este vittem sétálni, de most elvileg lesz egy kisebb testű. Bár így visszagondolva régen is megállítottak, hogy megsimogathatják-e, stb.


Strandra szerintem nem nagyon szoktak kimenni egyedül, illetve én sem mennék ki szívesen.

2014. aug. 17. 03:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!