Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki prűd, az miért nem vallja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki prűd, az miért nem vallja be, hogy az?

Figyelt kérdés

én be szoktam vallani a rossz tulajdonságaimat. mások is, persze nem mindenki, de ismerőseim közül sokan. de az összes prűd ember, akit ismerek, letagadja, hogy az lenne, de mégis az összes megnyilvánulása arról árulkodik, hogy az... miért?


van köztetek prűd esetleg? :D


2014. aug. 17. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Mert az szubjektív, hogy ki prűd.
2014. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok prűd.
2014. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Mert számukra az a normális tehát miért akarnák magukat egy inkább pejoratív irányba eltolódott jeltővel illetni?
2014. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért, melyik rossz tulajdonság nem szubjektív?
2014. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
az összes ismerősöd prűd? nem lehet hogy csak te tartasz minden kicsit is visszafogottabb embert annak?
2014. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
jaguár te minden második hozzászólásban egy fogalom pejorativvá fajulásáról beszélsz
2014. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5.: "az összes prűd ember, akit ismerek, letagadja, hogy az lenne"


ez nem egyenlő azzal, hogy az összes ember prűd, akit ismerek...:D

2014. aug. 17. 18:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy Jaugar_Warriorral ugyanazt írtuk, de ő 100%-on, én 57-en.
2014. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezaz, kérdező, te mit tartasz prűdnek? Esetleg hoznál néhány példát?
2014. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kerida ***** válasza:
96%

Ez inkább nézet kérdése. Ha ő nem látja magát annak, akkor nem is tud mit bevallani.

Ez olyan mint a teltkarcsúakon való nyámmogás. Ha egy teltkarcsú vékonynak látja magát akkor nem fogja kövérnek ikszelni magát. Így érzi jól magát és nem tekinti magát kövérnek. Mégis vannak emberek, akiknek meg ő már a kövér kategória.


Ezért. Nem szándékos, csak ő nem érzi magát annak. Az ő szemszögéből. Ennyi.

2014. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!