Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor fogok majd tetszeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor fogok majd tetszeni a csajoknak, ha izmos sportos leszek?

Figyelt kérdés
Mindenki ezt tanacsolja a sikertelen sracoknak,hogy kezdjenek el sportolni,edzeni es majd ha ez meglatszik rajtuk,lesz olyan lany,aki jarni akar veluk.En fel eve edzek,most magas es atlagos alkatu vagyok,nincs meg kidolgozott,kisportolt izmos testem,csak nagyobb darab lettem(vekony voltam).Amig nem erem el a sportos format,addig tovabbra is atneznek majd rajtam?Sok csajtol hallottam,hogy nekik CSAK a sportos izmos fiuk jonnek be(nem a kigyurt tipus).Ja es egy srac szokott dicsekedni itt,hogy sokaig nem volt csaja,aztan evekig sportolt es most mar oda vannak erte.
2014. aug. 17. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
meg fogsz lepődni, de minden ember más, nem mindenkinek jönnek be az izmos férfiak, sőt valaki nem is a külsőt nézi először egy emberen. ehhez mit szólsz?
2014. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A sikertelen srácoknak azt tanácsolom többnyire, hogy változzanak meg, ha ez nekik kimerül a kondizásban, akkor szar nekik, hülyébe kár a szó.
2014. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Áltasd ezzel magad kérdező,hallgass a csomó hülyére,és majd ess pofára.Nem mindenkinek a sportos alkat jön be.
2014. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez rendben van,de en mindig a nagy atlagra gondolok a kerdeseimnel,mert mit erek azzal,hogy igy bejonnek par olyan csajnak,aki nem a kulsot nezi vagy pont az esete vagyok,viszont sosem talalkozom veluk/mar foglaltak,mig akiket ismerek,mind az izmosakra buknak csak?
2014. aug. 17. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Komolyan már azt hittem azt írod "magas és vékony". Mert akkor össze is szarom magam. xd (Aki egész nap itt lógott gyakorin az tudja miről beszélek.)

Amúgy nem mindenkinek jönnek be a kigyúrt pasik.

Nekem se.

Mind nagyképű, üresfejű gyökér.

Na jó nem mind. Tisztelet a kivételnek.

2014. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%

hüjeség

arról nem is beszélve hogy aki edzeni jár annak a farka kissebb elvan hanyagolva és ott nem jol teljesit

ugyhogy menj edzeni

oszt csődöt mondasz a csajnál de lesu vmi csajodd aki majd félrekefél

2014. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagy átlag?Olyan nincs,emberek vannak,és kinek mi jön be alap,mert mindenkinek más.
2014. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

6-os te fogyatékos vagy? Amellett, hogy nem tudsz írni, de még egy rakás baromságot is összehordasz. Nem félsz ennyi ésszel ki menni az utcára?


Kérdező:nem az izomtól lesznek sikeresebbek ezek az emberek általánosságban. Hanem szert tesznek némi önbizalomra és így könnyebben ismerkednek.

2014. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki izmosabb, az jobban fog kelleni a nőknek, ez tény. Viszont nem csak ez határozza meg a sikert a lányoknál, jó pont, ha izmosabb vagy, de nem csak ez számít.


#6 Azért, mert valaki gyúrni jár, attól még nem lesz kisebb farka, hiába írják ezt több 'tudományos' lapon, meg úgy általában az interneten. Maximum a szteroid (Ismétlem, a szteroid, nem a gyúrás, illetve a táplálékkiegészítők, kifejezetten a szteroid) okozhat impotenciát, de az még mindig nem a kisebb farkat jelenti.

2014. aug. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!