Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy amikor meglát leessen az álla?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác, akit tavaly ismertem meg. Tetszettem neki, de én nem álltam készen még akkor egy kapcsolatra, elutasítottam. Beszélgetni kezdtünk, legjobb barátok lettünk, nagyon közel kerültünk egymáshoz. Én beleszerettem, de magamnak sem vallottam be. Ő kavart más lányokkal (akikre bár féltékeny voltam, nem mutattam ki), de semmi komoly nem volt, nem is akart semmi komolyat, mint később bevallotta, mert szerelmes volt belém, azóta, hogy először meglátott. Én nagyon buta voltam, és megint elutasítottam, mert féltem egy kapcsolatól, féltem, hogy elrontjuk a barátságot. Mert nekem nagyon sokat jelent. Sírás, beszélgetés...stb, után 'folytassuk barátokként'. Egy héttel később részegen egy buliban összekeveredett egy csajjal, lefeküdtek. A lányt előtte pattintotta egy csávó, neki is szerelmi bánata volt. Elkezdte ugyanazt a szöveget nyomatni szószerint a legjobb barátomnak, mint, amit mindenkinek előad, meg hogy mennyire beleszerelmesedett stb. A srác vele maradt, bár utána bűntudatosan vallotta be nekem, hogy lefeküdt ezzel a lánnyal, és, hogy ő sem tudja mit akar. Mert én meg későn, de rájöttem, hogy szerelmes vagyok, nem kell más. (Eddig is vissza utasítottam minden udvarlót, emiatt a fiú miatt). Tudom, hogy én basztam el. De nagyon rossz így. Főleg, hogy a srác kezd megváltozni, a lány meg utál engem, és féltékeny, hogy őelőtte engem szeretett a fiú. Nagyon csúnya dolgokat vágott a fejemhez a fiú, eléggé megbántott. Szeretnék túllépni azon, hogy szeretem, szeretnék megváltozni. Ugyanakkor azt is szeretném, hogy mikor meglát leessen az álla.


2014. aug. 18. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Vágd le a hajad
2014. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Talán nem kellett volna 2x elutasítani Einstein.
2014. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mikor jön hozzád várd meztelenül! Tuti leesik az álla!:-P
2014. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Törd el az állkapcsát, akkor majd leesik az álla.
2014. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ez elég rossz nem kellet volna elutasítani inkább csak időt kérni?
2014. aug. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Légy erős és független! A pasiknak nagyon bejön, ha egy nő egyedül is meg tud állni a talpán. Te csak mindig légy vidám és mosolygós, gyönyörű és csábító. Lássa meg, hogy igenis megéri érted küzdeni továbbra is! A másik lánnyal pedig ne törődj...tégy úgy mintha észre se vennéd a pasit és ne törődj vele.(Lásd meg benne a csúnya, ramaty dolgokat :)) ezek hátha segítenek lemondani róla) beszélgess más fiúkkal..
2014. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaaj, annyira tudom, hogy elrontottam mindent, és annyira sajnálom már az egészet. Bármit megtennék, ha visszamehetnék az időben. Nem kellett volna elutasítanom, főleg nem úgy, hogy szerettem már akkor is.
2014. aug. 18. 11:13
 8/9 Jason 1988 válasza:
Vegyél fel mondjuk egy, inkább ne is vegyél fel semmit :D Ha nem "esik le az álla" akkor homokos, vagy van neki másik nője. De szerintem ha 1/1 buliban egyből összeugrik az első ribivel, akkor felesleges kaparni érte.
2014. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ez olyan buli volt, hogy több napra mentek barátokkal. A csaj már első két este is akarta, de ő nemet mondott, merthogy engem szeret. És harmadik este történt csak meg.
2014. aug. 18. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!