Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy becézitek a pasitokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy becézitek a pasitokat?

Figyelt kérdés
Csak kivancsisagbol. Vagy fiuk hogy szeretitek ha hivnak titeket? Koszi nektek :)
2014. aug. 19. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mókuska, szíven, drágám

18/L

2014. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szívem*
2014. aug. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hp laptop
2014. aug. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lófasz
2014. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Édes, maci, szexi :)

17/l

2014. aug. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt szeretem ha a nevemen szólítanak! De amúgy meg édesemnek, kicsimnek, meg szívemnek hív. A nevemen csak akkor ha mérges rám...

25/F

2014. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szívem, Nyuszi (ez ilyen "belsős poén" miatt), poénosabb napokon "Paraszt" (ez is belsős poén miatt)
2014. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hideg is kiraz a maci nyuszi cica becezgetestol!!!foleg ha pasinak mondjak :))))tarsasagban ez cink szerintem!

Dragam kedvesem meg ok.... na de pasinak mondanam cicam...puff.... sok nö hivja igy a pàrjàt mar halottam!!

2014. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Max a neve becézett változatán. Nekem idiótán hangzik egy pasit mókuskának vagy nyuszikának szólítani.
2014. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretek becézgetni, de társaságban csak a keresztnevén, esetleg szívemnek szólítom a barátom, azért nem járatnám le a haverok előtt :D

De ha kettesben vagyunk akkor eléggé be tudok indulni és agyonbecézgetném legszívesebben, hát ilyen vagyok, ezt kell szeretni, de persze nem egyfolytában, csak ha olyanom van :D ezek szoktak előfordulni: szívecském, édesem, drágám, macika, micimaci, manó, cica, nyuszóka, poci; de ő is szokott engem: cica, édes, kedvesem, szépség, királylány, főnökasszony :D

20/lány

2014. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!