Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hol van az a határ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flevi kérdése:

Lányok! Hol van az a határ nálatok az izmosságban, ami még szép? Mi az, ami már nem tetszik?

Figyelt kérdés
Képeket küldjétek + ha lehet, kört is írjátok! :)

2014. aug. 19. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hallod férfiként mondom ha azért állsz neki edzeni hogy tetszél a csajoknak akkor felesleges időpazarlás mert ha lesz valakid ugy is felhagysz vele. Én azt mondom durván hogy takarodj az ilyenek takarodjanak a teremből ezekre kell várnom a fekpad előtt ...... :DD
2014. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ez nálam az a kategória, akit konkrétan -hogy is mondjam finoman- szétszednék... Ez a test gyönyörű!

[link]

2014. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kört nem tudok de itt egy link a testzsír arányában:

[link]


Kb a 10-12%os ami szerintem még szexy de a 15 se rossz, viszont a 6-7 meg 3-4% már csúnya nem tűnik egészségesnek. Egyébként nálam a másik fő szempont az arányosság, szerintem röhelyes mikor egy pasinak hatalmas felső teste van és vékonyabb a vádlija mint egy lányé, valamint szintén vicces ha nem tudja leengedni a karját valaki :D

2014. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező sokat látod nem kell edzened én ilyen tettel születtem amit idáig ide linkeltek :DD Szó szerint mert ilyennel fogtam neki a testépítéshez.
2014. aug. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*testtel
2014. aug. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyszerű, kedves 4-es, de bizonyára tisztában vagy vele, hogy nem mindenki születik alapvetően muszkuláris, mezomorf alkattal.
2014. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még válasz?
2014. aug. 19. 17:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem létezik túl izmos pasi, csak túl alacsony testzsír. Nálam ő a határeset, ennél szálkásabb ne legyen:

[link]

2014. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!