Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még itt ilyen "sötét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt ilyen "sötét elme"? Hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés
Szex közben mindig azon gondolkodom (nem unalomból, mert tényleg nagyon élvezem), h a férfi hímvesszőjében milyen változások mennek végbe és az egész aktus alatt a fejemben mindig olyan képek jönnek mintha filmet néznék magáról a hüvelyről és a hímvessző egyesüléséről. Ahogy érzem magamban a hímvesszőt, a fejemben úgy jelenik meg a kép pl. látom a hüvelyt felépítő szöveteket, a váladékokat, a mirigyeket stb.. úgy mindent biológiai értelemben. Viszont nem tudom kontrollálni ezt és hiába élvezem naaaaaaagyon, mégis jönnek a képek és így képtelen vagyok az orgazmusra. Hogyan tudnám leküzdeni ezt a "képzelődést"?

2014. aug. 19. 19:52
1 2
 11/15 anonim válasza:
prostituált vagy?
2014. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem! Nem vagyok prostituált! 3,5 éves a kapcsolatom, szeretem a párom és a "képek" azért vannak , mert orvosira járok , csak nem tudom "kikapcsolni"
2014. aug. 19. 20:12
 13/15 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK FIAM!!! Te lettél az új KOVI ! ;)
2014. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azon a ponton szoktam adóbevallásra meg érintésvédelemre gondolni amikor nem akarok a kedves hölgy előtt elélvezni.

Kúltúremberként úgy vélem az nem ildomos,sőt helytelen.

Ezért szerintem nem baj ha valaki nem odaillő dolgokat képzel egy ilyen szituácíó közben.

Ja hogy te nem azért teszed!Hmm...

Mért zavar ez téged?

Hogy fogod ellátni így a leendő betegeidet?

Csináljátok tükör előtt.A direkt látvány majd segíteni fog terelni.

2014. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Semmi gond veled :D de tényleg, bioszos vagyok, akkor is ilyeneket látok ha eszek, hogyan megy le a falat mi történik vele a gyomromban etc etc. Igen, szex közben is elég gyakori nálam, hogy a folyamatot futtatom le az agyamban. De gondolj korábbi orgazmusokra és arra, hogy az mennyire jó és koncentrálj az élvezetre. :)
2014. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!