Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Maskepp gondolna ram mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maskepp gondolna ram mint ahogy kene? O. o

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy kb 10 evvel idosebb ferfi aki ezeket mondta nekem:


-Tetszik a szoknyad nagyon jol all

-Nagyon szep a hajad (amikor latott leengedett hajjal)


En: Szia, hogy vagy?

erre o : Mostmar sokkal jobban hogy itt vagy O.o


tejszinhab ment a felsomre pont a mellemre, es amikor probaltam letakaritani egy zsebkendovel pont akkor jott be, es viccesen elkezdte:


-O, majd en segitek leszedni


Akarmikor valami hulyeseget csinalok, sosem merges, es feltunoen rendesen, es kedvesen beszelget velem,


A masik dolog meg, nem fogdos mert annak nem nyilvanithatnam, DE gyakran a csipomre teszi a kezet amikor ugymond az "utban vagyok" vagy a vallamra hogy jelezze arrebb akar menni, tamaszkodni mit tudom en.


Folyton dicser, folyton megerint, PERSZE NEM UGY! Folyton elore enged maga ele, sokszor van egy olyan erzesem hogy azert hogy megbamulja a ****. Azert gondolom ezt, mert az elso napon amikor egyutt dolgoztam vele, es en mentem elol o meg kozvetlen a hatam mogott jott, hallottam hogy eleg hangosan azt mondta hogy URISTEN!(nyujtva a szavakat) O.o


19 eves vagyok, o kinez 25-nek de tudom hogy tobb annal, biztos kozel a harminchoz.


Most elore leszogezem, hogy nekem a velem egykoru sracok jonnek be es nem vagyok olyan hulye, hogy egy 10 evvel idosebb ferfival kezdjek, ezert is akarom tudni, hogy csak nagyon rendes, vagy valami mas jar a fejeben, tudnom kell mert en nem vagyok ra vevo.


2014. aug. 19. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nagyon úgy néz ki, felkerültél a kívánságlistájára.
2014. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez ugy hangzik mintha a vendéglátó iparban meloznátok , nálunk is detto ez , bár én csak ezeket csinálom a csajjal :D combájnál tessékelem arébb, dicsérgetem , becézgetem blabla... én már vele dolgozok 1 éve , te még a életkorát se tudod .. akkor bejövös vagy neki , én meg a koléganőmmel ugyan igy játszok , szerencsére vevő erre, tudja h hülyéskedunk 1mással talán tetszunk 1másnak , de barátja van és tudom h hol a határ akár csak ő
2014. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

O.o Tenyleg vendeglato iparban dolgozom, es ebben a honapban kezdtem ide! Oke, na most akkor valamilyen tipp hogyan allitsam le de ugy, hogy ne tudjon rola az egesz etterem?

Szerintetek ha hagyom hogy tovabbra is csinalja amit csinal akkor azt fogja hinni hogy vevo vagyok ra?


Az utolso par napban csak, dobok neki egy par kamu mosolyt aztan elhuzok, de ugy erzem nem veszi a lapot.


Peldaul ha dicser, akkor azt mondom hogy koszi, kedves vagy aztan rohanok vissza a vendegekhez.

Hogy kell leepiteni valakit, hogy ne tudja meg az egesz etterem, de ne is legyek bunko?

2014. aug. 19. 20:11
 4/12 anonim ***** válasza:
akkor pincér vagy :D fúú ha hagyod akkor azt fogja hinni h vevő vagy rá az biztos hát h hogyan tázd le magadtól ? , mond azt h van barátod ,vagy neki álsz és megmondod neki a frankot a szemébe, vagy ha esetleg olyan témába juttok v akadtok , megemlited h van barátod , , pl ha kérdezi h mit csinálsz holnap , barátoddal találkozol , meg ha beszéltek ugy kerekitset a tema folyamatát h a barátodról beszélsz h mennyire szerelmes v , mennyire hiánnyzik ( ha van barátod tudod mit kell mondani ;) ) és ha megfog megint, szólj rá h miért tapizol mé nem szolsz, nem tudsz szolni ?!? , igy jó nöies határozottsággal :D
2014. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nahat...a legjobb lekoptatas az ha azt mondom van baratom, meg hogy mennyire szeretem bla bla bla, csak ezt mar az elejen elszurtam, mert amikor az ottani dolgozok hivtak ejszaka munka utan szorakozni, en megmondtam hogy nem mehetek, mert a szuleim nagyon szigoruan nevelnek, es nem ihatok, meg nem mehetek az ejszakaba, es mar azt is tudjak hogy nincs baratom -.-"


Es ott nincsenek titkok, mert az ottani dolgozok, mar reg egyutt dolgoznak, es ezek mindent tudnak egymasrol, tuti hogy tudja, hogy nincs baratom, meg amugy le is lehet vagni, ciki lenne azt hazudni hogy van baratom, amikor mindenki tudja hogy nincs.


Nem vagyok pincer, hostess vagyok, ami annyit tesz hogy oda kiserem a vendegeket az asztalhoz, de valamikor az etelt is kiviszem ha nagyon nagy porges van.


Valoszinuleg a masodik, opciot fogom valasztani, meg ha elsullyedek is szegyenembe a tobbiek elott :'(

2014. aug. 19. 21:10
 6/12 anonim ***** válasza:

neeem , szerintem csak finomat mond meg neki h aranyos meg minden, jó fej , de nem a te eseted

(am 2 és 4. voltam)

vagy csak alapból ien mindenkivel nem akar töled semmit és tulvan reagálva , ő szingli ?

2014. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egyszerűen mondd azt neki hogy van barátod és kész, ha tovább folytatja akkor valószínűleg csak ilyen nyílt a személyisége
2014. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ja en is azert nem merek itt oltogatni, mert attol felek hogy ilyen a szemelyisege, akkor nagy eges lenne ha leoltanam. OHH ez a remalmom.


Nem tudom hogy szingli-e, vagy hogy hany eves, nem merem megkerdezni. Na meg ez is, minden ferfi dolgozoval kozvetlen vagyok ugy beszelek veluk mint egy csajjal, de vele nem megy mert, erzem hogy valami nem stimmel ....

mar mindenkitol megkerdeztem, hogy van-e csaladjuk gyerekeik, hany evesek, jarnak-e meg iskolaba, de tole nem merem, mi van ha felre erti,

Nem merem megkerdezni hogy

hany eves vagy?

vannak gyerekeid, baratnod? Feleseged?

Csak tole nem merem megkerdezni, a tobbieket mar reg kifaggadtam, de valami azt sugja hogy tole nem szabadna megkerdeznem, mert olajat ontenek a tuzre meg felre ertene O.o


Megprobalom kezelni a helyzetet ahogy tudom, ha nem megy akkor majd masik muszakba keretem magam, ugyis iskola mellett csak ket napot fogok oda tudni jarni max 4.

2014. aug. 19. 22:59
 9/12 anonim ***** válasza:

hááát akkor sok szerencsét :) , de ha már a többiek olyan sokat együtt meloznak .. mi van ha tölük kérdeznéd meg ?, de am jogos a félés, me ako abbol indul ki h hoppá , vajon ezt miért kérdezed meg . vaaaaaaagy olyan jutott eszembe h ha megfog téged ott ahol nem szeretnéd illik mittom én mi ... akkor azt mondod neki h : a barátnőd erre mit mondana ? :D , na és akkor innen ö fogja meg mondani h van v nincs, csak ien helyzetet kell kreálni



(de am tök izgi , mintha szappanopera show lenne v mi :D )

2014. aug. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Gondoltam mar mindkettore, de ott a munkasok nagyon tudjak kavarni a szart, egyszer expo voltam tehat segitettem etelt kivinni a vendegeknek, es egesz vegig a konyhan kellett lennem varnom hogy a szamla felbukkanjon az etellel, es az egyik szakacs legalabb 10,000 X mondta hogy maszturbacio -.-" mar kezdett kellemettlen, lenni meg idegesito, s amikor bejott az egyik pincer csaj, csak ugy elsutve mondtam hogy, ma legalabb 10,000 X szer hallottam ezt a szot. Erre o elkezdett nevetni, es beorditott a szakacsnak, hogy gondjaim es probemaim vannak a m******val ugyhogy ne emlitse elottem. AZT HITTEM OTT HALOK MEG SZEGYENEMBE, ES ORDITVA MONDTA :'( ezert nem akarom h a dolgozok sejtsenek valamit, mert nekem vegem lenne.


De mar nem aggodom a suli kozel van, es ellenkezo muszakba fogom magam keretni ;)

2014. aug. 21. 04:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!