Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavarna ha a barátnőtök hajhosszabbítást hordana néha csatos póthajat?

Figyelt kérdés

Vékonyszálú a hajam ezért még sose volt derékig érő hajam szerintetek gáz lenne ha póthajat csatosat hordanék? Persze nekem a melírozott tetszik barna alapon hamvas szőke..

nektek bejön a melírozott haj?



2014. aug. 19. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Melírozott haj bejön, tesóm fodrász, állandóan ilyeneket csinál, szinte észre se venni, de azért egy halott nő haját hordani... tök morbid


u.i.: Én a természetes haj híve vagyok


F/22

2014. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bejön. Nem baj ha pót, imádom a hosszú hajat!
2014. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már halott nőé???? :D
2014. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem..a legtöbb lány itt kérdezgeti,hogy tetszene így a fiúknak?jó ez a fiúknak?Hát Istenem..lesz olyan fiú aki úgy fog szeretni ahogy vagy.Nem értem..ne akarj tetszeni minden kannak.Lesz valaki aki szeretni fog minden hibádda,még a póthajaddal is.Nem értem miért kell ilyet feltenni..valakit zavar,valakit nem.Gondolhatod hogy csak olyan válaszokat fogsz kapni hogy

-igen engem zavarna

A másik meg

-nem engem nem zavar,sőt még tetszik is.

Izélések és pofonok.Komolyan az ilyen jellegű kérdeke..hát..

2014. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

XD halott nőé! Nem halott inkább mű haj.Olyan vékony mint az én hajam.Az emberi haj vastagabb és kevésbé fényes.

De én műhajat szeretnék mert az fényesebb..

Végülis mindegy csak egy valakinek akarok tetszeni a barátomnak de tőle nem merem megkérdezni hé figyi már nem baj ha póthajat hordok?

Neki úgyis mindegy nem a hajamat nézi.:D De nekem régi álmom hosszú derékig érő haj..

2014. aug. 19. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!