Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ehhez fiúk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez fiúk? Érdemes várnom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, igaz, nem a barátom, meg semmi, de nagyon szimpatikus, helyes, és tényleg majdnem minden értelemben olyan fiú, hogy kívánni sem tudnék jobbat, sosem találkoztam még nála jobban tetsző fiúval. Ő is kedvel, tetszem neki, viszont úgy adódott, hogy 1 évig kb nem tudunk majd találkozni bizonyos ok miatt (most nem írnám le). Amikor megismerkedtünk úgy voltunk vele, hogy kapcsolatot akarunk, legfőképp ő, majd közbejött ez a dolog, és azt mondta, hogy keressek mást, aki boldoggá tud engem tenni, és mindig velem lesz, mert ő nem lesz képes erre. Szomorú voltam, mert tényleg megkedveltem ezt a fiút, de azt mondtam neki, hogy rendben, vigyázzon magára. Viszont magamban eldöntöttem, hogy ha majd sok-sok hónap után újra fogunk találkozni, nekem nem fog kelleni más, nem is fogok lefeküdni senkivel sem (szűz vagyok még). Ha majd akkor ezzel így eléállok (és persze ő is kedvelni fog még engem), fiúk, titeket hogy érintene a dolog, hogy egy lány ennyit tudott rátok várni? Igazából ebben az egy évben nem is nagyon lesz szükségem kapcsolatra, mert elég elfoglalt leszek.
2014. aug. 20. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hadd ne dicsérjelek meg ha sikerül 1 évig megtartanod a szüzességed... de ezek szerint nincs is annyi időről szó.
2014. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én a helyedben azt mondanám neki, figyelj gondolkodtam, nem fogok mást keresni, te kellesz és várni fogok rád, ha szeretsz várj rám teis, ez az egy év lesz a szeretet és a kitartás probája.

ha már egy pasi azt mondja várna rád és úgy is gondolja el ne engedd :) pláne ha ennyire összeilletek mint leírtad.

ugyanakkor ha az egy év alatt talál mást szerintem te se várj akkor többet rá mert mégse szeretett akkor annyira.

19/f véleménye :)

2014. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszettél és te mondjuk oda jössz hozzám meg találkozgatnál velem akkor örülnék . De ha én nem szeretnék veled kapcsolatot akkor az zavarna .Nem én vagyok az a fiu ,de ha ezt mondta az utóbbi lehetséges . :(
2014. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ha ennyi ideig tartogatom az első szerelmemnek, akkor ez az egy év már szinte semmi. Hát nem tudom, én is gondoltam rá, hogy talán ezért mondta volna, mert nem akar tőlem semmit, viszont akkor miért csinálta/mondta azt, amit? Egyértelműen látszott rajta, hogy kedvel engem, viszont most, amilyen helyzetben van most, megértem, hogy kedve sincs egy lánnyal se 'szórakozgatni', nekem is ez lenne az utolsó dolgom az ő helyében..
2014. aug. 20. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező?
2014. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
20 alatti, miért?
2014. aug. 22. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!