Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok bátor, nagyszájú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok bátor, nagyszájú, kemény fiú, hanem inkább félénk, gátlásos, visszahúzódó, konfliktuskerülő, akkor minél jobban fel kell turbóznom a külsőmet, hogy legyen legalább egy átlagos barátnőm?

Figyelt kérdés

Milyen mértékben számít a külső a lányoknak?

Nem vagyok ronda srác,de nagyon helyes sem,kisfiús arcom van barna szemmel és rövid barna hajjal,elkezdtem kondizni egy ideje,van rajtam izom,190cm és kb.90kg vagyok jelenleg.


2014. aug. 20. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a " félénk, gátlásos, visszahúzódó, konfliktuskerülő, "

és a gyáva hogy nem mer egy csajhoz sem odamenni van külömbség.

190centi 90kg van rajtad izom így már tudsz magaddal mit kezdeni, mostmár ott tartasz hogy ki kell mozdulni, kihúzni magad, odamenni egy szimpi lányhoz és ismerkedni. mostmár erre tornázz rá és majd csak lessz valami. a kezdeti bénázás és első pár elutasítás pedig ne vegye kedved, majd belejössz

2014. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tehát úgy értem minél jobban kigyúrnom magam.
2014. aug. 20. 13:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem akkor sem érdekelnél, ha Adonisz külsőd lenne. Nekem fontos, hogy a férfi férfi legyen (magabiztos, férfias kisugárzású, olyan, aki mellett biztonságban érzem magamat).
2014. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én csak a magam nevében beszélhetek. Ha külsőre tetszik egy srác, attól még nem biztos, hogy járnék vele, fontos a személyisége is. De pl. a mostani barátom macis, félénk srác, sosem gondoltam, hogy összejövünk, de a személyisége miatt pár év ismeretség után összejöttem vele, pedig sosem gondoltam rá úgy. Egyébként nem csúnya, de humoros, jószívű, viszont macis. Szerencsére még éppen nem kövér.


18/kicsit cicababás, népszerű lány

2014. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy félénksége ellenére, el mert hívni randira, szóval nem én szedtem fel és ez az exemre is igaz.

Nem futok fiúk után.

2014. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vannak lányok, akik pont az olyan fiúkra/férfiakra buknak, mint amilyen te vagy.

Azért mert nem szájhősködsz, meg nem kötekedsz feleslegesen nem kell lemondanod a nőkről. Ha normális lányt fogsz ki, akkor még örülni is fog annak, hogy nem arcoskodsz.


Milyen mértékben számít a külső a lányoknak?

Külső megfog, belső megtart.

Vannak, sőt lesznek is olyan lányok akiknek soha a büdös életben nem kellenél, aztán vannak olyanok, sőt lesznek is, akik mindent megadnának a szerelmedért. Ez relatív. A lényeg, hogy légy tisztában a tulajdonságaiddal, adottságaiddal, és azt hangsúlyozd, azon javíts amit szeretsz magadon. Ahogy a soraidat olvasom, érzékeny lehetsz, azt pedig szeretik a lányok.

Ha jó a humorod, és okos vagy az már több, mint félsiker.

Bízz magadban, ismerkedj, szórakozz, légy nyitott, és rád talál a szerelem.

2014. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

nekem számít a külső. elsőnek mindig a külső alapján ítélem meg az embereket... :/ lehet hogy ez rossz szokásom de ez van. szerintem a lányok jobban szeretik az izmosabb pasikat mint a nagy darab, hájas fiúkat. most gondolj bele. neked nem tetszik jobban egy ilyen [link]


egy ilyenhez képest [link]


de most nem??

2014. aug. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem,mert ez a nő csont sovány.ha neked tetszenek a sovány pasik semmi gond.

de ha izmos kell,legyél te is izmos,persze nőiesen.attól mert gebe vagy,nem leszel vonzóbb.

2014. aug. 20. 13:59
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es: a kettő közt elég sok átmenet van.
2014. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A barna haj/szem, jó kiindulási alap nekem is ilyenek a paraméterim oldalra fésült zselézett hajjal és szolis bőrrel. 17 éves koromban indultam el edzeni, azóta meg sem állok, sokan mondják hogy túlzásba viszem mert már dinnye van a hónod alatt, járásom van, de ennyi kell szerintem hogy ne kössenek beléd mondjuk egy boltban.


Nem vagyok az a nagy szórakozós típus mert itt Miskolcon nincs jó hely, így nem hazudok ha azt mondom 2-3 jó barátságot lányokkal, a konditermekből kötöttem, amik a mai napig tartanak, mind edzéstippek és tanácsok miatt is, meg úgy egyébként az egyik magától kedvelt meg, nem feltétlen a közös időtöltés miatt.


Tehát ne olyanokra hallgass akik nem fordultak meg ilyen körökben, és úgy csinálja az eszmefuttatását, hanem alakulj olyanná amilyen társaságba akarsz kerülni, ha ez egy magamutogató, vidám srác, akar lenni, válj ilyenné.


Szerinted engem hányan díszhomár-nak néznének itt az oldalon ha kiraknék egy képet magamról, ellenben a való élet pont olyanokkal hoz össze akiknek tetszem, vagy akik barátságot látnak bennem fiúk/lányok.

22F

2014. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!