Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokatlan szituáció; te mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokatlan szituáció; te mit tennél?

Figyelt kérdés

Adott egy huszonéves nő és férfi. Mindketten szerelmesek, egyedül a távolság miatt nem lehetnek együtt (nem lehet megoldni), csupán kb 3-4 év múlva.

Leginkább férfiakhoz szól a kérdés: ez idő alatt, míg szerelemesek lennétek a nőbe, képesek lennétek másik nővel együtt lenni? Persze nem fogadott senki függetlenségi fogadalmat, de ha szerelmes lennél, együtt tudnál lenni másik nővel? Kalandra, vagy kapcsolatra vonatkoztatva?


2014. aug. 20. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
nem vagyok férfi, de ha szerelmes vagyok bármit megteszek
2014. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3-4 év? Az túl sok. Biztos h nem. De nem is maradnék benne ilyen kapcsolatban.

Ha még 3-4 hónapról lenne szó...

2014. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3-4 évig egy távkapcsolati szerelem nem fogja kibírni. Vannak az embernek szükségletei.
2014. aug. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de 3-4 évet nem bírnék ki távkapcsolatban, kizárólag akkor, ha rendszeres időközönként találkoznánk közben.

Ez nagyon sok idő. Ha jól értem, akkor még nem is igazán találkoztatok, nem is ismeritek egymást igazán. Ennyit várni így nem érdemes. 4 év rengeteg idő. Aztán lehet, hogy kiderül, hogy nem is bírjátok egymást elviselni.

Persze más a helyzet, ha pl. házasok vagytok és munka miatt pl. más országba kerültök, de ott ugye adott, x havonta/hetente a találkozás. Úgy ki lehet bírni.

2014. aug. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Havonta, kéthavonta tudunk találkozni azért, azt talán írhattam volna.
2014. aug. 20. 19:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, azt írhattad volna. Így teljesen más a helyzet :)
2014. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen azt írhattad volna :)
2014. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"együtt tudnál lenni másik nővel?"


Már miért ne tudna??

Nyilván van ellenpélda, de a nők mikor értik már meg, hogy a pasik nagy része nem érzelemből, hanem a szexért szexel?? Tudod te, hány szerelmes férfit láttam már fűvel-fával dugni? Ez nagy részüknek tök természetes, mert nem érzelmekben csal, hanem csak testiség. Ez a duma, ami szerintem marhaság, mert aki szeret, az tiszteljen már, viszont az én tapasztalatom szerint náluk nem így működik.

2014. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!