Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok véleménye érdekelnek 15-25ig, mit gondoltok Dan Bilzerian-ról és arról amit a világ felé mutat?

Figyelt kérdés

Az látszik hogy van pénze, yachtozik, fegyverarzenálja van stb

Szerinted azok a nők akik vele vannak a képeken, mind r*bancok? Akiknek hasonló a külseje, megjelenése nálunk a hétköznapokban, azok kb ugyanilyen színvonalon mozognának ha volna rá lehetőségük, hasonlóan eladnák magukat egy pénzes hapsinak csak hogy jó létben legyen?


2014. aug. 20. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat röhögünk rajta a lakótársammal, hogy mekkora állat az az ember. Hogy ezt mennyit bánthatták gyerekkorában a szülei! Meg a csajok! Szerintem öngyilkos lesz pár éven belül.


A csajok? Szerintem azért, mert valaki szép, még nem változik meg a személyisége:)

2014. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vélekedek róla,mint az első hozzászóló. Nagyon sérült ember, és sajnos sehol nem lesz pár éven belül,mivel nem fogja megtalálni a boldogságot. Ez az életvitel meg tényleg elképesztő,de nagyon üres. Komoly drog problémái lesznek,és a szokásos vége lesz. A nők szerintem nem r*bancok,csak hasonlóan üresek,ha ez kielégíti őket... Nekem ez egy csapda lenne,hogy ilyen szinten rá vagyok utalva valakire,és egész nap mosolyognom kell egy ilyen ember mellett.
2014. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Üres?? Szerintem meg csak irigyek vagytok rá. Király élete van, majdhogynem tökéletes. Simán eltudnék így éldegélni... :D
2014. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hulye.vagy ***** válasza:
En semennyi penzert nem nyulnek hozza. Fujj!! Ahogy kinez..
2014. nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!