Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mien fanszőrzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mien fanszőrzet formát tudtok 1 pasin elképzelni vagy nektek mijen tetszene? Vagy legyen totál csupasz? és ha akarjátok kort is megirhatjátok

Figyelt kérdés
én már be szeretnék 1 kicsit újítani igaz nincs bnöm de h még jobban tetszem magamnak
2010. jan. 15. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Először is nem mien és nem is mijen.Milyen ez a helyes!

Szerintem a "természetes" az a legjobb a pasiknál.De ha leborotválod nagyobbnak látszik majd. 31/L

2010. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Csillag alakú, szivecskékkel a szélén. Zsidó lányoknál meg dávidcsillag-alakú. Szélsőjobbos lányok esetében nincs mese, árpádsávos a menő. Ha meg felszedsz utána egy amerikai csajt, az árpádsávos viseletet némi kék festékkel és fehér pöttyökkel feldobhatod amerikai zászlóra. Ragadni fognak rád a nők!!!!
2010. jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
62%
eggyel felettem: örege ezen angyon nagyot röhögtem, mekkora arc vagy :D
2010. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Noss külföldön már vannak külön erre a testrészre specializálódott fodrászok: vágnak, festenek, dauerolnak. Van választék.
2010. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Totál csupasz, vagy borosta, de ne dzsumbuj. Ha mi borotváljuk, akkor néha nekik is szabad.
2010. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én vállalok fazonra vágást de csak 20-30 év közötti nőknél:D:D

21/F

2010. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kort is irjatok de lécci értelmes válaszokat :) előre is köszönöm
2010. febr. 5. 21:27
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 21:17

Ja, ha ti hordtok melltartót hordjunk mi is nem? Basszus de az agyára ment némelyeknek a feminizmus.

2010. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem ertelme s valaszok voltak,

en vallasos vagyok ugyh sztem az utolso vacsora pont jo lenne

2010. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Csupasz.
2010. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!