Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit keresnek itt 13 évesek?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit keresnek itt 13 évesek?!

Figyelt kérdés
Mert oké, hogy ők is lehetnek szerelmesek és kérdezhetnek azzal kapcsolatban, de nem a szex témakörben kéne kutatniuk, nem? Vagy csak én gondolom így?
2014. aug. 21. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak a Szexualitás kategória 18+.
2014. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Miért ne? Ha otthon nem merik megkérdezni a szexxel kapcsolatos dolgokat, vagy nem olyan a család, hogy nyíltan lehessen beszélni róla, akkor mégis hol érdeklődjenek, kérdezzenek?
2014. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
engem keresnek :P
2014. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Előzőnek igaza van!!


"Gyakorikerdesek.hu - Amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted"

:D

2014. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy írt már nekem itt 11 éves lány is. Szexualitás témával kapcsolatban. Na, az már dúrva volt.
2014. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, amit 5-ös is írt. Ez már régen nem normális...
2014. aug. 21. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Unatkoznak. Itt amúgy mindenki. Nem hogy elhúzzna a belét mindenki dolgozni. Nem lenne több sirántkozás meg most fedezem fel a testem, de csak kezem van hozzá.
2014. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is beszélgettem /beszélgetek olyanokkal, akik 12 éves körüli értelmes lányok. csak nem barátnőkkel, meg a szüleivel akarnak nekik fontos szexuális dolgokról beszélni, kérdezni, hanem inkább idegennel, aki nem ismeri őket, nem kell előtte szégyenkezniük. ( azóta már 14 évesek)
2014. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!