Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-17 eves vekony lanyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vuldi kérdése:

15-17 eves vekony lanyok tetszenek, bar kozepkoru pasi vagyok. Lanyok velemeny?

Figyelt kérdés

Pedofil oktatast nem kerek koszonom!

jol szitualt,elegans,vekony,naponta sportolo pasi vagyok.

eszrevettem magamon hogy egyre inkabb a tiniket nezem meg az utcan......nem feltetlen szex jar a fejemben...cask egyszeruen tetszenek nekem....regebben volt is egy 16 eves lany baratnom....sajnos vege let mert kulfoldre ment...


ma mar meernem pl heti 2 squash edzessel ha van ra lany jelentkezo. utoim is vannak...stb


2014. aug. 21. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
oktatást nem kapsz, de attól még pedofil vagy
2014. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem pedofil!! Csak türelmetlen! :-D
2014. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, áltasd csak magad azzal, hogy nem feltétlen a szex jár az eszedben. Akkor mi? Hogy milyen megértő és felnőtt társad lehetne egy 15 éves kislány? Hogy milyen érett beszélgetéseket folytatnál vele? Hogy mennyire megértené a problémáidat?
2014. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az ember "öregszik" egyre jobban tetszenek neki az idősebb nők, ez természetes.

És egyre inkább hiányolja a fiatal cserfes, feszes testű lányokat. Ez is természetes.

Én is vágyom egy fiatalabb lányra ez is természetes.

Csak nincs a környezetemben egy sem. Ez meg sz*pás.

2014. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha egy 30 évvel fiatalabb kislány vonz (aki bőven a lányod lehetne), akkor az beteges :-P Hiába szépíted ...
2014. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

koszi mindenkinek, kb ezt vartam.


a faszik humorosak a nok meg keptelenek arra hogy ujraolvassak elso soromat amelyben pedofil oktatast nem kertem.


tovabbi szep napot mindenkinek

2014. aug. 21. 16:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az véleményem, hogy kinek a pap, kinek a papné, szóval mindenkinek más tetszik. A másik meg, hogy a mai tinik zöme kinéz huszonévesnek, egy-két huszonéves pedig kinéz harmincasnak... Meg tudom érteni a vonzalmat.
2014. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én is ugyanez vagyok csak a korok ellentétesek :'D


szerintem nincs vele probléma.

2014. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez csak azért van mert pedofil vagy
2014. aug. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig pedofilnak készültem, de megbuktam a pedegyetemen, ezért shemale lettem.
2014. aug. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!