Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Délelőtt beszéltem a sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Délelőtt beszéltem a sráccal, hogy találkozhatnánk, mondta hogy majd ír, azóta sem írt, most írjak neki én?

Figyelt kérdés

Nem mondta ki egyikőnk se, hogy randi lenne, szóval nem hiszem hogy az lenne. Azt mondta, hogy van egy-két elintéznivalója, de majd később ráér, találkozhatunk, majd ír, és megbeszéljük. Viszont azóta sem írt. És már lassan este 6, ahol találkoznánk város, nekem messze van, és rossz arrafelé a tömegközlekedés. Most írjak neki én, vagy lógjak fent egész nap fb-n, hogy írjon? Nem akarom, hogy azt higgye akkor hogy nincs semmi dolgom, és csak azt várom, hogy ő írjon (úgy nézne ez ki, mint a Nem kellesz eléggé c. filmben Gigi, aki mindig várta a telefonhívásokat... :D nem akarok ilyen lenni).

Én 18/L vagyok, ő 20/F.


2014. aug. 21. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem irni fog majd, és ez miatt ne logj a fb-n, majd ha ir akkor visszairsz hogy okéé, ha meg ma már nem jó mert nem tudsz bejutni a városba akkor ird meg neki hogy sajnos ma nem jó, de azért találkozhatunk, mert én ekkor ráérek és neked jó lenne -e, ha nem ird meg mikor.
2014. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne hogy írj neki

Majd ő szépen keres, ha szeretne, ha nem akkor tegyél le róla, de még mindig ő a fiú, ha túl későn ír, akkor mondd el neki nyugodtan, hogy miért nem mész már ki, és keressetek másik időpontot


NE TE VADÁSZD ŐT


f/22

2014. aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Írt ő, hogy a ma mégse jó, legalább még időben írt.
2014. aug. 21. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!