Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell jól csókolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól csókolni?

Figyelt kérdés

Úgy látszik hamarosan rákerül a sor az első csókomra és parázok,hogy el fogom rontani vagy ilyesmi.Főleg,hogy a fiú már csókolózott és szeretném ha tetszene neki.Szeretnék tippeket és tapasztalatokat hallani.

(L/14)



2014. aug. 21. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
ne legyen nyálas és ne dugd le a nyelved a torkán ;)
2014. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Bő nyállal!!!!
2014. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet leírni. Érezni kell. Ha most elkezdjük mondani, h csináld, akkor arra fogsz figyelni smár közben, h úgy csináld, és lehet h elrontod. Hagyd, h vigyen az érzéki hullám. Elhiszem h rossz lesz csókolózni elsőként, de bakker, vmikor el kell kezdeni, nem?
2014. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Használj bő nyálat, kezdhetsz gatyán keresztül is, de ne teaseld sokáig, mert felidegesedik, utána kiveszed, és megcsókolod, akár torkozhatsz is, de óvatosan, nehogy rókakoma meglátogasson. Remélem segítettem:)
2014. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pici puszi a szájára aztán egy kicsit nagyobb és a nyelved bekerül a szájába mikor bent van ovatosan simogasd a nyelvét a nyelveddel körbe..valahogy igy.....de ha ő már csókolózott hagyd hogy ő csókoljon meg téged
2014. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 1514131211 válasza:
Szerintem ezen nem kell semmit magyaràzni. A lényeg, hogy ne parázz rá, hanem csináld. Ha meg meglessz az első, akkor lessz időd gyakorolni rajta :D
2014. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor nekem is közelvolt az első csók nagyon paráztam és én is itt kértem segítséget de annyira paráztam közben hogy nem is tudtam az olvasottakra gondolni. Hamar megnyugodtam és az egész csodás volt. Tudom hogy mindenki azt mondja hogy jön magától de hidd el hogy tényleg így van.

És ha valamit elrontasz? Akkor se lesz semmi. Másodjára jobban fog menni. Csak nyugi és sok sikert!! :)

17/L

2014. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!