Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit reagálnátok ha egy fiú ilyet írna nektek?

Figyelt kérdés

a lényeg, hogy barátnőmmel összevesztünk, és ezt szeretném neki írni miután bocsánatot kérek


"...akárhányszor nálad voltam láttam, hogy mosolyogsz, láttam a szemedben, hogy jó kedved van, boldog vagy, és a gondolat, hogy a puszta jelenlétem miatt van ez, hogy boldoggá teszlek, az valami felbecsülhetetlen érzés, és te is ugyanezt váltottad ki belőlem, akárhányszor veled voltam egyszerűen nem volt semmi ami lehangoljon :3

...

Szerintem te egy csodálatos lány vagy, gyönyörű, kedves, okos, megértő és szinte az első olyan ember aki fullra megért engem, ráadásul az elmúlt 3 hónapban több szeretet kaptam tőled, mint amennyit egész életemben"


és ezután el szeretném hívni egy randira, meghívom valahova enni, elmenni sétálni meg ilyesmi :)


szerintetek jó ötlet? lányok ti erre mit reagálnátok?



2014. aug. 22. 08:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

én nem lány vagyok...de megkérdezném ez biztos jó így?

"fullra megért"

amikor elolvastam ez valahogy feltűnt, mintha nem illene oda :) de ha így beszélgettek akkor megfelel, lehet csak nekem volt fura :)

2014. aug. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos, tele érzelmekkel olyan gyönyörű,gratulálok
2014. aug. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Kicsit túlcicomázott, biztos levenném, hogy más célod is van, szeretnél valamit.
2014. aug. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#1 igen valahogy így szoktunk :D


#3 hogy érted? vagy melyik részére? D:

2014. aug. 22. 08:15
 5/20 anonim ***** válasza:
"fullra megért"? Bocsi, de te éppen egy szép, szerelmes szöveget akarsz írni, amiben nem ilyen szlengeket kéne használni. Szép, csak kicsit túl nyálas. Nekem elég lenne, egy "bocsánat" is, amit komolyan gondol az illető.
2014. aug. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
a fullra megért az egyetlen rész, ami nem nyálas. vedd egyszerűbbre, úgy jobban üt.
2014. aug. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mesterkélt és nyálas. Ha pedig megtudnám, hogy a gyakorin is kérdezni kell, hogy mit írjon nekem, ennél gázabb már nem létezik és sose venném komolyan. Már a szövegből is kitűnik, szóval ez a gyakori kérdés már nem sokat dob rajta lefelé.
2014. aug. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ezt bárki irhatja, még mondjuk a pasi exe is, aki épp hülyére próbál téged venni:D Az az igazi, ha egy pasi beléd szeret és mind ezt a szemedbe mondja, remegő testtel, és utána átölel és megcsókól:D
2014. aug. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Sablon nagyon.
2014. aug. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

hát szerintem sablonnak nem sablon,

de köszönöm a kommenteket, a fullra-t kiveszem belőle, és még néhol átfogom dolgozni, amúgy meg nem értem miért ha gáz ha véleményt kérek, csak egyszerűen félek, mert nagyon sokat jelent nekem, és azért kérdezem itt meg, hogy magabiztosabb legyek, hogy tudjam, mások mit reagálnának erre, és igaz minden ember más, de így nagyjából tudom, hogy ő hogy reagálná, és azt is vegyétek figyelembe, hogy ne külső szemlélőként mondjatok véleményt, ezért kértem, hogy TI mit reagálnátok ha pl valaki akibe szerelmesek vagytok ezt írná, vagy ilyesmi

2014. aug. 22. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!