Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy mások hamarabb észrevették, hogy szerelmes vagy valakibe, mint ahogy te felismerted volna, mi is van? Illetve vettétek már észre előbb valakin, mint hogy benne tudatosult volna?

Figyelt kérdés
Igazából egy ismerősöm miatt fogalmazódott meg a kérdés, van valakije, és van egy másik közös ismerősünk is, és a másik közös ismerőssel mostanában egy ideje pont úgy viselkedik, mint a flörtölős-randizós kezdeti időszakban viselkedett azzal, akivel most együtt van, de a mostani párjával egy ideje már nem viselkedik úgy. Vajon ő észrevette-e magán.
2014. aug. 22. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván ő is jól tudja,hogy mit érez az iránt az illető iránt,akivel most flörtöl,különben nem viselkedne így.Ez nem véletlen,ez tudatos dolog.Szóval a párja jobban teszi,ha figyel rá,mert könnyen elveszítheti.
2014. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én jártam már így :) haverok sokszor hamarabb levágták hogy szerelmes lettem egy csajba minthogy bennem felmerült volna hogy mi az ábra :D
2014. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak olyan volt hogy én nem akartam elfogadni hogy szerelmes vagyok és tagadtam hogy az lennék.

De a haverok rájöttek,és addig mondogatták míg kénytelen voltam elismerni hogy igazuk van.

2014. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Velem volt már olyan, hogy azt hittem, hogy csak tetszik a srác. Később mondták a barátnőim, hogy szerelmes vagyok, mert amikor a közelében voltam mindig furcsán viselkedtem, és rengeteget bultam, meg vörös voltam, mint a rák. Na meg csak róla beszéltem, hogy mennyire jóképű..


Viszont pár hónap után kiábrándultam belőle, mert megtudtam, hogy kidobták a sulijából viselkedése miatt és buta volt mint a föld. :P


Elég nehéz volt mindezt feldolgozni.

2015. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!